bugün

Son 25 yılda istanbul’un başında babamın olabileceğine dair şüphelerimi arttıran bir haber ve başlık olmuştur. Zira bu aymazlık altında, utanmadan sıkılmadan hala konuşabilenlerin olduğu ortamda istanbul’u geçmişte babamın yönetmiş olma ihtimali düşünmeye değer bir ihtimaldir.
üçkağıtçı filmindeki arif efendiyi çağırtıp yağmur yağdıracak galiba. ne güzel hayat. belediye onlarda iken mart 2019 da 40 yıl su sorunumuz yoktu ama haziran 2019 da belediye el değiştirince su bir anda yok oldu. şimdi de hazret bir talimat ile sorunu çözüyor. iyi ki dünya liderimiz var lan. nasıl olsa su yerinde duruyor kimse gidip kontrol de etmiyor ya. mart ayında su sorunumuz yok ocak ayında su sorunumuz var ( sözde ) sonra talimat veriliyor atıyorum şubat ayında zaten yerinde var olan su sanki kendileri tarafından getirilmiş gibi oy toplama aracı olarak kullanılacak. bunu hala yiyen milyonlar var bu ülkede şaka gibi.
Ulan melen barajını yapan kendisi, barajdaki çatlakların sebebi kendisi.
Imamoglu açıkladı barajda çatlak var diye rezil oldu.
Tabi ki o çatlakları düzeltecek.
Hangi yandaş müteahhide yaptırdiysanız eşşek gibi düzelttireceksiniz.
Bir de reis devreye girdi yazmış amk akiti.
Ulan yeni yılın ilk günü bile allahsızlık yapmaya devam ediyorsunuz ha utanmaz reziller.
6 ayda su sorunu ortaya çıkmaz. “Suni” sorun ortaya çıkar. Merkezi, taşra fark etmez kim yetkili ise sorunu çözmelidir.

Bütün sözlük kimin serinde puştluk olduğunu biliyor ayrıca kasmaya gerek yok.
Normalde seçilmiş bir belediye başkanı var.

(bkz: Ekrem imamoğlu)

Tarafsızlık yemini etmiş Cumhurbaşkanı bu adamı huzuruna çağıracak, ortak bir hedef oluşturulacak.

Çünkü konu siyaset değil istanbul halkı...

Ama bizimkinin derdi “ aman imamoğlu çözdü demesinler”
Ulan ne güzel memleket he, sorun icat edip sonra hemen çözüyorlar.

Bak ben inandım.

Oyumu reise ve akapeye vereceğim.

Hüloğğğğğğğ.
ithal su getiriyor galiba. Yandaşlarının şirketleri üzerinden...
Barajlardaki su seviyesi artmış.
Reis yine devreye girmiş desenize.
50 sene su sorunu yok dediğinden belliydi.
bir müddet sonra ekremin biz yaptık biz deyip olaya çökmesi durumudur.