bugün

ırkçılıkgibi düşünülmesin ama adamlar harbi kültürsüz ve şehir yaşamına uygun değil!
zaten çok kalablıklaştık istanbula giriş vizeli olsun!
*caddenin ortasında pantolunun içindeki penisi düzeltme!
*harğğt diye yere balgam atma
*otobüste bir yere topaklanıp bağıra bağıra kürtçe konuşma!
*gömleğin düğmesinin yarıya kadar açıp kıllı göğsünü sergileme!
*turist kadınları taciz
*allahın yoluna parkedildi diye haraç kesme
*nevruz vs. kamu malına zarar verme
*dahada sayamadığım pek çok şey! hayır biz yaşamayın demiyoruz ama bizden uzak yaşayın!
katışldığım görüştür. vara here diye cırlayıp duranlardan kurtuluruz.
istanbul'daki güvenlik sorununu çözecek istektir. bir de kadınlar daha rahat gezer sokakta.
valla türkiyenin hiçbir yerinde istemiyoruz yazısına sonuna kadar katılıyorum. sonuçta suç oranlarında düşme yaşanacak. belki de suç işlenmez hale gelecektir.
arkasından da hüloğğğ gelmesi an meselesi olan ırk ayrımcı bir slogan.
ilk bakışta ırkçı bir yaklaşım olarak görülse de aslında son derece haklı bir söylem. ne kadar yan kesici varsa, ne kadar balicisi varsa hemen hepsi kürt. ayrıca kaba davranışları ve garip hareketleriyle uygun yaşam ortamlarının dağlar olduğunu kanıtlıyorlar.
mümkünse dünya'da görmek istemiyoruz. dünaynın selameti açısından.
an itibariyle iki kat daha fazla katıldığım önerme.
evlet yoluyla en azından memur olanları doğu illerine sürülmelidir.
gidip görsünler nidalar attıkları aşık oldukları bir sikim yetşimeyen toprakları.
sokakta gruplar halinde dikili saçlarla gezip milleti taciz etme ve ülkede güvenlik sorunlarının çoğunu oluşturmayı da eklersek doğru tesbittir.
türkiyede kürtleri istemiyoruz şeklinde genişletilecek başlık.
ırkçılıklarını kürtler kültürsüz diyerek maskelemeye çalışanların hezeyanıdır. Herşeyden önce bu vatandaşlar kültürün tanımını bilmiyorlardır.

Kültür:insan toplumuna özgü bilgi, inanç ve davranışlar bütünü ile bu bütünün parçası olan maddi nesneler.(bu sosyolojik tanımdır)

Bu tanımdan yola çıkarsak tüm toplumların kültürleri vardır. Kendi kültürünü doğru diğer kültürleri aşağılık bulmak ise tam ırkçılıktır. Sana göre doğru olan kültür öbür topluma göre yanlıştır. Hiçbir kültür diğerinden üstün değildir. Kültürü ahlak ve eğitimlede karıştırmamak gerekir. (Ben sana okuyamazsın demedim adam olamazsın dedim)

Birde kültür balıkçılığı, kültür mantarı vardır ki istanbulda kürtleri istemeyenler bu tür kültür insanıdır. Sunidir yani.
oldukça yanlış ve ne kadar antitezini savunsa da ırkçı bir söylemle hitap eden başlıktır. ayıptır. etnik kökenlerle insan belirlenmez. yargılanmaz. kimse kimseyi bir yerden bir yere etnik kökeni yüzünden süremez. şu kafatası milliyetçiliğinde bir kurtulun anacım. (bkz: aynı şeyi sana yapsalar hoşuna gider mi)
Katıldığım önerme.
Bazı ilçelerin nüfusunun %100 oranında düşmesi (bkz: Bağcılar) (bkz: Esenler) (bkz: Esenyurt)
Bir zamanlar yunanlarda sizin için böyle diyordu diye bir entry girmiştim o geldi şimdi aklıma.