bugün

nihat doğan'ın teketek programında paranoid şizofrenlere taş çıkartan ve akıllara kazınan yeni nesil saçmalamasıdır..

iki olasılık var..ya bu adam gerçekten ruh hastası yada türk milletini ''aptal,gerizekalı vb'' yerine koyuyor..

bence b şıkkı daha muhtemel ve bu benim fena halde gücüme gidiyor..en azından fatih altaylı gibi bir adamdan böyle bir ciddiyetsizlik örneği göstermesini ve nihat doğan'ı programa davet etmesini beklemezdim..benim için ha nihat doğan ha ajdar..hiçbir farkı yok..

hatta ajdar'ın en azından sempatik bir yönü vardı..bu adamda o da yok..ajdar güldürüyordu,bu onu da beceremiyor..bu sadece sinir ediyor ve artık iyice coştu..rtük'e başvurma vakti gelmiştir..

http://magazin.haberturk....m-otel-olayi-patlak-verdi
israil dedim patladı gitti.
dış güçlerin oyunudur. o telekızlar mossadın sigortalı çalışanlarıdır zaten. nihatın spermlerine de zorla sahip olmak istemişlerdir. hepsi israilin başının altından çıkmaktadır.
(bkz: amerika dedim siktiler beni)
Türk halkını salak yerine koyarak orda burda boy gösteren Nihat Doğan'ın yeni söylemidir. Ona sahip çıkan, alkışlayan gerçekten salak bir grup yok mu, var. 'Seda abla' diye yıllarca etrafta dolaşıp 'Seda Hanım benim namusumdur'a dönen bir adamdan beklenmeyecek hareketler değildir otel olayları. Herkesin özel hayatı kendine, orası ayrı.
(bkz: vay amk)
ne zaman bu adamla ilgili bir şeyler duysam aklıma esra ceyda kardeşler geliyor. esra ceyda kardeşler ve abileri nihat doğan.

olabilir gibi değil mi? öyle çok fazla sırıtmıyor.
--spoiler--
hem benim memleketimin telekızı bile bir başka bakıyor.
--spoiler--

şeklinde devam edecek beyanattır.
bi siktir git çay koy diyerek cevap vermek istediğim laf salatası.