bugün

israil başbakanı olmert'in söylediği cümle. ntv'de dinlediğim haberde olmert'in israil'in uğradığı saldırılara başka bi avrupalı devlet uğrasaydı cevabı çok daha sert olurdu demiş

(bkz: uludağ sozluk haber ajansı)
hizbullah terorü yüzünden en sevdiği canları kaybetmiş, öksüz kalmış, dul kalmış, evlatsız kalmış kişilerin diyebileceği son derece mantıklı bir söz..
israil in az yaptığı birşey yoktur, kimsenin de bu cümleyi söylemeye hakkı yoktur.hastaneleri bombalamayı sadece terörist beyinler düşünebilir.hizbullah da teröristtir ama israil zaten lübnaniçin bahane arıyodu bunu da hizbullah sayesinde bulmuştur.bir tane askeri kaçırıldı diye tüm ülkeyi ateşe vermek yok öle kardeşim.başlığı solda görünce direk küfretme ihtiyacı hissettim ayrıca.
x-geçen gün 30 çocuğun daha ölümüne sebep olmuş bombalar...
y-çay ister misin?
x-en uzun arap israil savaşı diyorlar bu bombalamalara...
y-kek var yanında çok güzel brownie??
x-bm gözlemevine atılan bombada tarafsız 4 gözlemci ölmüş. bana mısın dememiş israil.
y-kanalı değiştiriyorum canım!
x-lübnan kaçmak isteyen insanları taşıyan türk gemisine ateş açmış israil uçakları. bakan isabet etmedi ki demiş.
y-israil az bile yapıyo<=x- denizden gelen soğuk yarağımı istiyor musun amuğğaaa kodduuğuuum.
y-booogggghhhhhuuhhhggguhhlllyyyyoooo
bu işin azı çoğu olmaz ,olan olmuş ve masum canlar malesef belli politik hırslara karşılık verilmesinden dolayı göz göre göre gitmiştir nedir bu anlaşamamazlık nedir bu savaş ? illa ödeşme için masum kişileri katletmek mi gereklidir ? diye isyan edilesi durumdaki başlıktır **
-israil az bile yapıyoooo. aslında yapmasıııın, niye yapıyoooo......... anneeee bittiiii.