bugün

carousel'de piyano çaldığım yıllarda arkadaşları ile kahvesini yudumlayıp beni dinleyen iyi oyuncu ve güzel insan.
(bkz: ismail hacıoğlu)

birilerinin durmadan iteklediğini düşündüğüm oyuncu. karizma yok, tarz yok, tip yok, oyunculuk yok, bu kadar yoklukta nasıl bu kadar filmde rol alıyo yada rol veriliyo anlamış değilim. kim var bu veledin arkadasında yahu? neden bu kadar şişirilmeye çalışılıyo.
hayır kendine bişeyde katamıyor. bu velede verilen şans onca genç yeteneğe verilseydi ne kadar zenginleşirdi türk sineması denilen hede.

artık iyice uyuz olmaya başladım insan kendini izleyince utanır ulan bu mesleği niye yapıyorum der siktir olur gider gözler önünden. sevenlerinide anlamış değilim, birisi çıksın desin ki; "şu role ismail hacıoğlu ne giderdi bea" desin yada "tam ismaillik bi rol ya" desin.

aklıma gelmişken ceyda gibi çocukluk aşkımdanda soğumama neden olmuştur bu velet.
çocuk görünümlü aktör.
türk sinemasının son dönemde yetiştirdiği, başarılı genç* oyuncu.
Önü açık olan başarılı oyuncu.
bir türlü sevilemeyen aktörümsü. hangi işe el atsa bir antipatiklik bir çakallık bir kuntizlik söz konusu.
sınav ve kabadayı filmlerinde gösterdiği performansla herkesin gözlerini üstüne çekmiştir.
kendi jenarasyonu arasındaki en iyi oyunculardan biridir. sınav, başka semtin çocukları ve gökten üç elma düştü filmlerindeki performansıyla kendisine hayran bırakmıştır. hele başka semtin çocukları'nda ismail hacıoğlu'nu değil de gazi mahallesi'nde oturan bi çocuğu izlemiş gibi oldum. o kadar doğal ve gerçekti. Allah vergisi yetenek bu yanılmıyorsam.
yeni evlenmiştir. merak etmekteyim, bu adamı çekici kılan özelliği ne?
tip desen yok, boy desen yok, şekil yok, çok da esprili olsa diyeceğim ki oyuncu değil showman olurdu.
e nasıl oluyor da ceyda düvenci, vildan atasever gibi güzel kadınlar bu incecik tığ gibi çocuğa kendilerini kaptırıyorlar anlamıyorum.
üzerinde yoğun ilgi barındıran türk sinema ve dizi oyuncusu.. çok yakışıklı olmadığı kesin.. ama allahı var iyi oynuyor herif
başarılı oyuncu yeni filmi olan sinyora enrica'yı dünya starı italyan oyuncu claudia cardinale ile oynamıştır hadi hayırlı olsun, ayrıca bir yeni filmide çakal'dır..
kabadayı filmindeki saçlarına hasta olduğum oyuncu.
(bkz: rasta)
işini gerçekten iyi yapan olan, daha iyi yerlerde görmek istenilen oyuncu.
kanal d'de 5 ocakta başlayacak olan şüphe dizisinin başrollerindendir kendileri hayırlı olsun abicim..
nedendir bilmem ama kendisini pek bir beğenirim. bir yağız delüanlıdır.

oyunculuğunu pek severim zaten o ayrı.

ayrıca isminin geçtiği her yapımın da kaliteli olduğunu düşünürüm.
bır zamanlar kendınden yasca buyuk olan ceyda duvencı ıle evlenecekken aklı basına gelıp aynı dızıde oynadıgı baska bır bayanla bırlıkte olan kısıdır.
Kabadayı filminde bir insana ne kadar güzel sövüleceğini öğreten oyuncu.
abartısız türkiyenin en iyi genç oyuncusu.
vildan ataseverle evlenen, öncesinde ceyda dümenciyi yiyen, yakışıklı adam vesselam.
mature takılmayı seven olgun kadının tadını iyi bilen oyuncu.
mükemmel rol yapıyor.

öyleki sanki adam gerçekte filmde oynadığı kişide gizli kamera konmuş çekim yaplmış gibi gerçekten türk sineması için bence bir umut.
hala 18 yaşında gözüken oyuncu.birde evlilik yapmıştır.hiç belli etmez evlendiğini .
(bkz: murat hacıoğlu)*
iyi oyuncu lakin geçen tv dizisinde gördüm; sanırsam ağa olmuş, bıyık bırakmış filan. umarım kendisini boktan dizilerle harcamaz zira sinema sektöründe baya iyi iş yapıyor. *
rol aldigi butun sinema filmlerini izlemis birisi olarak, turk sinemasinin yukselen bir degeridir benim icin. bu kadar dogal ve icten oynayan nadir oyuncularimiz arasinda yerini almaktadir. sahsen bu kadar begenerek izledigim bir oyuncuya iliskin cok az sayida entry yazilmis olmasina hem sasirdim hem uzuldum.