bugün

Kafes filminin baş rolündeki oyuncu. Deri ceket ve beyaz boğazlı kazağı vardır.

Deri ceket fikrinin sivas ülkü ocaklarından çıktığı iddia ediliyor ama tam da bilmiyorum.
oyunculuğunu çok beğendiğim isim.
osmanlı tokadı isimli dizinin baş rolüydü. iyiydi.
Kıl lavuk.
dansçı Duygu Kaya Kumarki ile evleniyormuş.

http://www.posta.com.tr/m...iyor.htm?ArticleID=321805
Ceyda düvenci ve Vildan atasever gibi hatunları tavlayarak takdirimi kazanmıştır.
ikinci karısı ile mutlu bir hayat sürmektedir.

görsel
mahrumlar'da çok iyi oynamıştır. komedi ve dramayı iyi oynayan ender oyunculardan.
eski entryleri okudum afedersiniz büyük oyuncu diyen bile olmuş.
gayet iyi oyuncudur. diğer oyuncular gibi solcu muhabbeti yapmadığı için, örgüt sempatizanı olmadığı için bilerek görmezden gelinir.

işallah ayla filmi ile dünyada tanınacak.
kasıntı ve antipatik. tek kaşları da ayrı bir inceleme konusu.
Başka semtin çocuklarında oynamıştı. Oyunculuğu super böyle işler başarması hakikaten inanılmaz
Sinema oyuncusudur sağlam bir dizide karşımıza çıkmadı henüz ama bu çizgisi gayet iyidir.
ailesi;

görsel
Nasıl aklımda kalmış bilmiyorum ama yıllar önce bir röportajını okumuştum sam mendes’in yönettiği revolutionary road filminde leonardo dicaprio ve kate winslet’in öpüşme sahnesi için bizde godoşluğa yer yok biz godoş insanlar değiliz gibi bir laf söylemişti haliyle filmin yönetmeni sam mendesle kate winslet evliydi o dönem.
Piyasada o kadar saçma, yapmacık, zorlama ve vasat dizi/film varken ismail hacıoğlu’nu bu piyasada görmemek çok manidar bence. Adam resmen kaliteli yapımların aranan ismi ve oynadığı ağır rollerin hakkını sonuna kadar veriyor. Kendisini tebrik etmekten başka bir şey düşünmek güç.
eğer bir filmin afişinde bu adam varsa o filmin kötü olma ihtimali yok.
bu adamın çirkin olması lazım ama baya çekici. bazı erkekler neden böyle?

baya iyi oyuncu.
ikinci karıyıda boşuyor.

https://www.hurriyet.com....arki-bosaniyor-41561450/1
Vildan atasever ile boşandığından beri yıldızı resmen solan oyuncu.
8 yaşında Volkan Severcan’ın programına katılan ismail Hacıoğlu
Ses var, oyunculuk var, karizma var.

Dünya'ya şans olarak gelmiştir.

Ayrıca sesi gerçekten çok güzel özellikle bu parçada..
görsel
Takıntılı bir manyağım vardı. Ona benziyor. Her gördüğümde aklıma o geliyor.

Ed: imha.
Rüyamda beni kovalayıp evlenme teklifi eden oyuncu...

Rüyam güzeldi keşke uyanmasaydım.
ikinci karıyı boşadıktan sonra şimdi de Aslıhan Gürbüz ile aşk yaşıyormuş yere bakan yürek yakan cünyır.