bugün

özlenen yazar.
nickini çok beğendim aslında ben küfürü hiç sevmem ama yk gibi güzel durmuş bence ne bileyim. sonuç olarak ehehe.

edit: yok efendim suda çözünmüş bu.
Nickimin altında entrysini görünce sevinç küpü oldurdu beni.
Bu saklaban çok değişti, çok şey yaptı ama belki de hiç bir şey.
işin güzel yanı bir şey değişmedi, o da ismail aq'nun sokakta dans edesinin gelmesini hatırlaması... gün gelse de dans etmeye gitsek, yine eskiden olduğu gibi gökkuşağından kurabiyelerimiz olsa da yiyip mutlu olsak.
En son kelebekler vadisinde kaybettiğimiz yazar.
O zamanlar yazarlara uuser deniyordu.
ve o zamanlar en uzun saçlı kızı kıskandıracak uzun ve parlak saçları vardı...

Ama üzülmeyin iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz.
(bkz: jammin)
nickiyle takdir ve tebriğimi kazanmış yazar kişisi.
(#3949288) nolu entrysiyle akla ne yapmalı sorusunu getiren gezgin kişidir.
zirvede tanışamadığım şeker insan. önceden tanışmıştık. *
ne içiyosa, sağlam bi'şi. istiyorum aynısından. haydin eyvalla...
-sen kimsin lan?
-ismail aq
-hee tamam abi.
böyledir.
uzun zamandır koşulsuzca gülmemi sağlayan nick. çok zekice olmasa da süper.
sinan ören'le düeti görülmeye değerdir..
muhtemelen şu sıralar doğum gününü deliler gibi kutlayan, şampanya patlatıp göbek atan, oradan buraya, buradan oraya durmadan sıçarayan yazardır. doğum günün kutlu olsun...**
uzun zamandır görmememden mutevellit cok ozledigim yazar kardesim. okula da baslamıs hayırlısı olsun diyorum kendisine buradan. apocalyptica'nın sarısın uzun saclı çellosuyla nice zirvelerde gorusmek dilegiyle.
sözlüğün sanat anlamına anlam katan yazarlardan. hem saçlarına, hem tarzına hem kişiliğine hayranım. çok fazla konuşamasam da telafi edeceğimize eminim.
önce nedense kendisini tıpçı sandığım sonra saçları fark edince kıskançlık duygularıyla bu sanrımdan vazgeçtiğim yazar.**
başıma başını tersten yaslayıp rapunzelvÂri saçlarını kendi saçlarımmış gibi hissetmeme neden olan bünye. şu alkol insana neler yaptırıyor, manyak ya...
saçı, başı, çantayı, gözlükleri dağıtan insan.*
saçlarına hasta olduğum yönetmen kişisi.
(bkz: ismail sk)
ciddi bir sima taşıyıp ciddi konuları konuşabildiğiniz ama çok güzel geyik de yapabildiğiniz harika yazar. süper saçları var bide.

(bkz: ben de isterem)
ankaradan kalkıp moda da ne içeriz belli değil zirvesine iştirak etmiş sinemacı yazar..yönetmen...kifir gibi olur diye ismiyle hitap edemedik o ayrı...düşünsenize pşşt ismail aq denir mi adama...töbe töbe...
çok güzel bir nicke oldugu kadar süper hobileri bulunan ama bir sene once cektigi fotografı hala yollamayan, saclarına kurban olasıca dota oyuncusu. ankara'ya gelince dota'da aklını alacagımdır bu da biline. * * *
kullanıcı adının çağrıştırdığı düşüncenin aksine pek bir centilmen yazar. *
bugün 5 entry girmiş, geri mi döndü dedirten yazar.*
çok güzel bir nicke sahip yazar.

merak ettiğim şey şu, ben aq entry girmekten çaylak oldum acaba aq yazacağım yerlere bu arkadaşın nick yazsam yine çaylak olurmuyum ve bu güzel ismail aq buna müsade eder mi?... * *