ipiyle kuşağını kapıp sözlüğe koşmuş ve aramıza hoş gelmiş, 7. nesil yazar.
sapımla taşağım isimli yazarla uyumlu bir ikili oluşturabilir.
tüm malvarlığını açıklamamış yazardır.*
ipimle kuşağım s.kmle ta.ağım
işte budur malvarlığım
isterseniz onlarıda alın**
(bkz: sikimle taşağım)
nicki hayat felsefesi olan yazardır.
(bkz: şizofrenik entryler)
futboldan pek anlamayan yazardır.yok trabzonsporun iyi futbolcusu yokmuş yok öyleymişte yok böyleymiş.beşiktaşın bucayı yenmesiyle havalara girmiştir.
(bkz: beşiktaşın bucayı yenmesiyle götü kalkan yazarlar)
doğum günümü kutlamış tek yazar. teşekkürlerimi arz ederim saygılar.
(#11668999) girdisinde kesinlikle haklı olan nesildaş yazar.

Geç bir hoşgeldin demeyi görev bilirim.
adeta sözlügün dogum günü kutlama servisi olan yazar. * * hos gelmistir, iyi ki vardir.
bu aralar testesteron seviyesi tavan yapmış 7. nesil. (bkz: sözlükteki bayan yazarlar/#11724800)
sonra da hökümet interneti sansürlüyor. bu adam nette kafasına göre tatmin olmasın da bize mi saldırsın??
cinsel gücü tüm sözlük tarafından kıskanılan yazar. meyve veren ağaç taşlanıyor.
kendini sohbet sitesinde zanneden yazarımsı.

entrysi ile beşiktaş'ın büyüklüğünün diğer renklilerden farklı olarak kupa büyüklüğü ,başarı büyüklüğü olmadığını çok güzel özetlemiştir.
bilgi verici entyler ile takdirimi kazanmış yazar. sözlükte yeni olmam sebebiyle pek bilgim yok hakkında lakin her entrysi böyleyse takibimdedir kendisi bilsin. yanlış anlamasını da istemem benim de bilgim var konularla ilgili lakin değişik görüşlere de açığım. *
(bkz: #12096314)
vuvuzelam gümüşten
geliyorum varoştan
ipimle kusagim derler bana
30 cm doğuştan.
7.nesil yazar, okunası yazar efenim..
(#12971090)
iğrenç yazar.
türk erkeğinin ortalama penis boyunun 11 cm olduğu düşünülürse, 2 erkeğe bedel olan yazardır.
sikimle taşağım.
nickaltında en çok sik taşşak muhabbeti dönen yazar belki de.
kimse bilmese de sözlüğün aslında en duygusal en romantik yazarlarından biridir.
17cm damarlı furyasını sözlüğe getirmiş, ulu bir yazar.
çırpınmakta olan zavallı bir yazar daha. ilgi gösterilmedikçe daha da azacak tiplerden. sözlüğün sırtındaki yüzlerce kamburdan sadece bir tanesi.
ulaşamayanların mundar dediği nadide yazar.
sikimle taşağım diye devam eden. hiçbir şeyi umursamamak anlamı içeren söz öbeği. ayrıca cool bir nick.