bugün

ta kendisiyim. lan bisürü insanda var paramı sıçıyolar anlamadımki
hee fakirim ben kendi alnımın teriyle kazanıp harcıyorum. samsung galaxy s3 üm var, bütün özentiler iphone kullanıyor diye sattım iphone umu.
'-hala iphone 4s kullanan fakirler' başlığının açılacağı günü şimdiden gördüğüm, sözlükçülerin aidiyetlerini üstünlük gibi algıladıklarını ispat ettikleri başlıktır.
(bkz: halâ iphone 4s kullanan ezik sözlükçü)
1524781461 taksitle iphone alan sözlükçüden daha fakir değildir.
nokia lumia kullanıcısı olarak senin benimle değil, benim seninle dalga geçmem gerekmekte. her apaçide bir i phone.
bin tane bahane ile durumu idare etmeye çalışan sözlükçülerdir. evet.
kendi başlıklarını sürekli aynı cümlelerle uplayan yazarlardan daha kalitelidirler. evet.
(bkz: iphone a 2 500 lira veren salaklar)
3 tam 1 robot. insan iphone'u olunca ne oluyor ki. nokia 500'üm var bi tane. onu da babamdan aldım. öncesinde samsung d900i kullanıyordum. kullanımı şimdiki nokia 500'den daha hoştu. çağrı gelince şöyle havalı bi şekilde sürgüsünü kaydırırdım kulağıma götürürdüm. bi ara ekrana görüntü gelmemeye başladı. tamirciye para vermeyeyim diye gittim film aldım, filmin telefona bağlandığı yere yanlışlıkla zarar verdim. telefon hurdaya çıktı. sonra babam kendisine telefon aldı ben de ondan nokia 500'ü aldım. konu buraya nasıl geldi lan. tamam dağılın.
bende nokia 3210 var. hiç de örselenmiyorum.
sony xperia sleri vardır. güdük iphonedan haz etmezler.
öğrencidirler.
ayrıca (bkz: kendi başlığını uplamaktan haz alan troll) *
aralarında olmadığım sözlükçülerdir.
aman iphone ile işim olmaz, alo diyeyim yeter diyenler aslında istemem yan cebime koy derler içlerinden.
günümüzde ilkokul bebelerinin dahi elinde olan telefon markasıyla zenginlik ölçen insan tipidir.
nerde yaşıyorsunuz anlamadım gitti.
anında çaylak yapılıp silinmeleri yapılması gerekenlerdir. evet.
ayfonum yok ve fakirim, anasını satıyım teknolojiyle statü belirleyene kadar, beyninizi kullanın biraz bi zahmet.
iPhone'u olup kontörü olmayanlardan bir adım önde olan fakirler efenim. kaç galaxy kaç iphone gelip abi senin şu tridentten 1 çağrı atim demedi. ah ah..
iphone u olup internet paketi, dakikası, sms i olmayan birinden daha zengin yazarlardır.
herkesin i phone u var vakfina bir cagri basligidir. (bkz: yazarimizin pici bol pantolonlu)
sözlüğü bırakmaları gerekir. evet.
asılmaları gerekir. asmadan önce sikeceksin çatur çutur.
sayısı pek de az olmayan sözlük yazarlarıdır. sebebiyse iphonenun fiyatlarının yüksek oluşudur. gocunacak durum değildir. seksen milyonun elli milyonu fakirken.
200 tlye iphone 3gs satıldığını düşünürsek pek fakir sayılmazlar.
not: samsung galaxy s3 mini kullanıyorum.
mesela benim iphone'um yok ama fakir de değilim. sadece iphone sevmiyorum.
(bkz: paradoks)
sözlüğü bırakması gereken fakirlerdir. bugüne kadar telefon diye takozlar kullanmışız amk uçak mübarek uçak. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar