bugün

yaşamaması gereken sözlük yazarlarıdır. aldıkları nefes ile biz zenginlerin oksijenini çalmaktadırlar. dünya üzerine yapışmış kene gibi bir şeydir bunlar. 21. yy'da yaşıyoruz amuğa goyim, nasıl bir organizmasınız lan siz?
artık şurasına kadar gelmiş (aha bak tam şurası. azcık aşağı, sağa. heh orası) sözlükçülerdir. bu ayki maaşımı basıp alıyorum amk. yeter lan!

edit: anasky... hesapladım, 2 maaş versem yine alamıyorum.
edit2: hesapladım, 2 maaş bi göt'e alıyorum beyler.
hiç birşey kaçırmayan yazarlardır.emperyalizmin tuzağına kapılmamış.'aaa onda var benimde almam lazım' diyenlerden değillerdir.
benim gibi bin bes yuz kaymeyi sayip uc yildir iphone kullanan ve artik hurdaya donmus olan telefonuyla yasayan fakir ama mutlu yazarlardir.
Gosteristen uzak yasamayi seven elit yazar toplulugu. Paranin saygi olcusu oldugunu kabul etmeyen, ayfonsuz insanlara fakir damgasi yapistiranlar gibi beyin fakiri olmayan sozluk yazarlaridir.
iphonem yok ama galaksy 3 üm var, nolucak şimdi? *
(bkz: iphoneyi pahalı sanan cahil)
4 yıldır nokia 6300 kullanırlar. fakirim, fakirsin, fakir.
iphonu olup 1 dolara uygulama yükletemeyen sözlük yazarlarından iyidir. ayrıca artık zenginlik iphone ile değil iphone nun en pahalı uygulaması olan ve hiç bi işe yaramayan ''ı am rich'' uygulamasyıla belli olmaktadır. o uygulamada yaklaşık 1000 dolardır. * *
24 ay taksitle 2 milyara ayfon alıp çaldırıp kapatacak kadar bile kontörü olmayan zengin sözlükçülerden değillerdir. evim var arabam var 3 tane bilgisayarım var ama ayfonum yok malesef. hala sony ericsson K750i kullanıyorum. bu arada evet fakirim ben lan. bulmaca katili de hep öyle diyor zaten. (bkz: fakir piç)
fakirlerdir, ama gururlulardır. * *
en azından hatlarına kontör alabilen yazarlardır. benim gibi iphone 3gs i olup ödemeli atmıyorlardır.. *
Blackberry var, nassi guzel oturdu mu canim, aci var mi aci?
Telefon sektörüne çok meraklı olmayıp, görünüşünün güzelliğinden dolayı mini xperia kullanan yazardır.
Ayrıca düşündümde, her çalan alarm dolayısıyla telefona saldırıyorum lan ben..
3310'u olan sözlükçülerdir. sen telefonunu takoz olarakta kullanabiliyor musun?
Bir telefona 86 ay taksitle sahip olup, 6 ay sonra modasının geçeceğini bildiği için tufaya düşmeyen akıllı sözlükçülerdir.
fakir değil; aklı başında sözlükçülerdir.
ayrıca hızlı bir sözde soykırım savunucusu olan steve jobs'a ambargo uygulayan bilinçli yurttaşlardır.
belki vertu kullanıyor ve o da iphone kullananlara fakir gözüyle bakıyordur kim bilir?
iphone 'yi zenginlik emaresi olarak gören soğan cücüğü beyinli, oksijen zayiatı, Starbucks abonesi kişilerin küçümsediği 'sözlükçülerdir'.

sözlükçüler de neyse artık ahah. beyniyle orantılı.

(bkz: seni yazar yapanın da açtığın başlığında ta)
Galaxy s2 veya galaxy noteleri vardir.
iphone almak para mevzusu değildir, durum parayı başka yerlere kullanma durumudur. ha para seviyesini telefonla ölçen zihniyetede attıtayım ayrıca.

(bkz: götüm açık açım ama iphone 4 kullanıyorum)
ıphone si olanlar çoğu özelliğini kullanmamaktadır kanımca. zira tek olumlu yanı sözlükte başlık açıp hava atmaktır. tabi yersen.
kafasında feneri olan 1100 ı olan sözlükçüdür.
iphone yerine tarz bir telefon kullanan sözlük yazarları olamaz mı?

görsel
iphone aldığı için kendisini zengin sanan fakirlere;
görsel
böyle bir şeye sahipken iphone' u götümü silmek için kullanıyorum diye eziklenecek insanlardır.
Elmas işlemeli motorola razrı vardır belki de adamı göt ederler böyle başlıklar açmamak lazım..