1. 1.
  iphone un en son çıkan ve en üst düzey telefonuyla nokia nın orta kesime hitap eden sıradan telefonunun karşılaştırılmasıdır.

  iphone 5 google maps yok kendi haritaları da facebookun zaman tüneli gibi olmuş. nokia 500 nokia maps gibi sikindirik kafelerin bile yerini gösteren muhteşem bi hedeye sahip üstelik ücretsiz internet bağlantısı gerektirmiyor ve default olarak geliyor.

  iphone 5 ile artık facebook ile telefonunuzda ki rehber senkronize oluyormuş bunu nokia 500 de yapabiliyor. hani şu ucuz olan.

  iphone ile gelen çağrıya "ekstra telefon seçenekleri" konulmuş. o ekstraların bir çoğu nokia 500 de default olarak mevcut.

  iphone 5 üst segmente hitap ettiği için görüntülü konuşma özelliği mevcut 500 de yok.

  apple kulanıcılarının kişisel bilgilerini koruyamamıştı bunun için artık şifre sistemi getirmiş. ovi store da zaten şifresiz işlem yapamıyorsunuz.

  iphone 5 ile artık alarmınıza istediğiniz mp3 ü koyabiliyormuşsunuz! gözlerim yaşardı. diğerinde var demeye gerek görmüyorum.

  iphone 5 ile artık mail e fotoğraf yükleyebiliyormuşsunuz nokia 500 bunu da ezelden beridir yapıyor sağolsun üstüne vdeo ses mp3 cart curt ta ekleyip yollayabiliyorsunuz oha nokia naptın!?

  türkçe q klavye ikisinde de mevcut.7

  iphone 5 panaromik fotoğraf çekebiliyormuş. nokia 500 de aynını yapıyor gayette başarılı.

  diyeceğim o ki iphone un yeni diye kekolara kakaladığı bi ton özelliği eski telefon üreticileri default olarak bütün telefonlarına koyuyorlar. daha neler vardı da yazmaya üşendim. eşşeklik edip ikibin lira verip iphone 5 alacağına nokia ya da samsung un orta kesime hitap eden bir telefonunu alsan o da aynı şey.
  3 ... vanwayden
 2. 2.
  symbian da nokia donanım özelliklerini yükseltse, en azından bir 4s kadar olsa, symbian'ın yanında ios kararlılığından bahsedilmez. nokia kendini s.kmeseydi şu an iphone popüler olmazdı dünyada.
  ... lan senin de nickinin de amk