bugün

En sikimsonik şampuanlardan birisi olduğunu düşündüğüm şampuandır. Berber şampuanı olarak kullanılabilir.
Ha omoyla yıkamışsın kafayı ha bununla. .
Sadece görevini yapan şampuandır.

Koku, köpürme, besleyici ya da kepeğe karşı etkili gibi hiç bir meziyeti olmayan bir şampuan. Tam bir görev adımı. Saçını yıkarken kullanırsın ve temizler. Temizler mi ? evet bunu yapar. Fazlasını bekleyen 3 kuruş daha fazla verip heden şoldırs alsın zaten.
Bir keresinde saç kremini şampuan diye kullanmış, köpürmeme konusunu ucuzluğuna bağlamış sonrasında yağlı saçlarla soluğu kuaförde almıştım.
L'OREAL satın aldıktan sonra biraz düzeldiği doğrudur arkadaşlar, kesin bilgi yayalım.
mahalle berberlerinin sponsoru. şimdi kilo işi çıktı ipeklik bozuldu.
fakir turnusolu. ahahhahaahha.
rakılısı yağlı saçlar için deva.
Deveci'nin o lüle lüle, ışıltılar saçan saçlarının sebebiymiş. Doğrusu imana geldim.
Parfümlü Arap sabunu.
Araba yıkarken performansı iyi saça tabi ki sürülmez deli misin.
halı yıkama firmalarının gözdesi şampuan markası.
yılların ürünüdür, 2000'lerin başından beri istikrarlı şekilde piyasadadır. vaktinde 2 kg'lik bidonlarda satılmışlığı vardır...

biraz pahalı ama...
doğal tüy dökücü olduğu kesindir.
bilinç altına kalite veriştirmeye çalışan ürenlerini bazılarından biridir.
aynı şunun gibi mesela:
-sağlamsa lastik
-leziz tavukçuluk
-tutkal tutkal
-derman eczanesi
berber şampuanı.
piyasadaki en dandik şampuanlardan.
kaçıın.
fakir ama gururlu şampuan.
reklaminda pirasa sacli guzel hatunlarin ooyle saclarini dagitip yollari birbirine kattigi sampuan firmasi.
kullanmadan önce saçınızı son kez tarayın diye uyarısı bulunmayan şampuan.
ucuz öğrenci şampuanı.
ucuz olduğu için piyasada bolca bulunur. kremli olanı , kokulusu renk renk ,çeşit çeşitlenmiş reyonların en alt katına bir de bazı kurnaz berberler bu şampuanları kaliteli boş şişelerde saklarlar.
canan kozmetiği satın alan loreal firmasının bir markasıdır.
(bkz: reklam kokan basliklar)
şu ana kadar saçımı ipek şampuanla yıkadım, ipek gibi oldu diyen bir allah'ın kuluna rastlamdım, nasıl oluyorda hala üretiliyor, zararına mı üretiliyor? (bana neyse) stratejileri vardır elbet.
*şampuanını değil lakin duş jellerinin kullanılabilir olduğunu söyleyebilirim, ipek duş jeliyle yıkandım, ipek gibi oldum denmesi olasıdır.