bugün

Topumuz inşaata kaçmadı Allah'a şükür.. Ama azda inşaatlatdan kuma atlamadik oyun oynucagiz diye. Nerde o eski inşaatlar nerde şimdiki o yeni nesil Pee.
Rekorum insaatdan kireç kuyusuna direk dalış.
rekorum birinci kattı. yaş 5 falan. denemeyiniz.
(bkz: yaran başlık)*
(bkz: dokunmatik telefon kullanıyor)
(bkz: ekşisözlükten arak başlıklar)
alman yapımı kontra pedal bmx marka bisikletlerle; gerilerden hızını alan ve bisikleti öndeki kum yığınına saplayıp, kazandığı ivmeyle ilkinin ardındaki kum yığına uçan adrenalin bağımlısı neslin bir alt versusudur.

şimdi parayla yap deseler yaparsam şerefsizim dedikleri rivayet edilir.
bu nesil ayrıca sokakta yaktıkları ateşi söndürmek için üzerine işerdi. kızlar oğlanlar işerken arkalarını dönerdi. hey gidi be.
ayaklarımın doğuştan sorunluymuş sonradan ameliyatla ben bebekken düzeltmişler, ama hep bir telkinle amanla falan büyüdük. bundan dolayıdır ki ayaklarıma bir şey olur korkusuyla yapamadığım olaydır. çoğu zaman bu çocukluğumda dalga mevzusu oldu. iyi zamanlardı. mutluyum, sağlıklıyım.
benim de dahil olduğum efsanevi nesildir. bu konuda çok usta olduğu düşünüyorum. *
o neslin ahvadı şu anda bile ne zaman bir inşaat görse "kaçıncı kattan atlayabilirim acaba" diye içinden bir an geçirir bu düşünceyi emin olun.
inşaattan kuma veya kara atlamak, inşaatın beşinci katından en aşağıya 5 saniyede inmek gibi başarılı aktivitelere imza atan biri olarak benim de aralarında bulunduğum nesil.

Adettendir: galatasaraylıyım.
bizdekinde ince çakıl vardı. hiç kuma atlayamadım bu nedenle.
reşo. maho. bülo.

edit: gülo. cano.

edit: fino.
6 çocuk inşaata çıkar , sırayla cesaretin gelmesi beklenir. ilk 5 'i atlar , atlayanlar sonuncuyu ve havada alacağı şekli görmek için bekler. işte o 6. çocuk burjuvadır. atlayamaz.
aralarından bir felix baumgartner çıkartamamış, battal gazi torunları.
atlayamayan bodur, sarışın, çelimsiz çocuğu da içlerinde barındıran nesildir.
ayaklarinizin ustune direk dustugunuzde cok aciyordu. sanki boyle o damarlara ultra bi baski var, catlayacak gibi oluyordu. tabi zamanla profesyonellestik. en son rekorum dukkanin ustundeki katti.
2. Kattan atlayarak rekoru elimde bulundurduğum nesildir.
(bkz: inşaattan kuma atlamak)
asla inşaata girmeyin ne olucağını kimse bilemez. not:bildiğim fıkralardan yararlanarak bu tespiti yaptım.
benim bi arkadaşım vardı.ölmüştüü.
inşaattan kuma atlayan bu efsanevi nesilin çoğuna söylenenler doğruysa inşaat bekçisi atlamıştır.
mutlak suretle en kötü seksenlerde doğmuş efsanevi nesildir.

analog çağdan dijital çağa geçişi bire bir gözlemleyerek yaşamıştır ve yaşayarak benimsemiştir.

toplu saklambaç oynamış son nesildir.
aynı inşaattaki kumun hemen yanında yer alan harç makinesiyle de oynamış nesildir.

görsel
toza toprağa bulanıp akşamına annesinden terlikle dayak yemiş nesildir.