bugün

twitter minnoşları toplanıp, "suriyeli olduklarını nereden biliyosunuz" demişler hemen.
hadi tipleri de geçtim, türklerde böyle bi sevişme modeli yok amk.
Savaş henüz başladığında, Kızılay çadırlarına yerleştirilen bunlar değilmiydi?
Ve orada kalanlar savaşırken, bunlar yine aynı çadırda çocuk peydahlayan.
Artık savaş yok onlar için, sevişmek var.
Alış güzel ülkem bu görüntülere. Sen, senin kültürünü yansıtmayan, senin mezhebini taşımayan insanları, kendine musallat ettin.
Şu an azınlık olan bu tehlikeli toplumun, yarım asır sonra, nasıl baş kaldırdıklarını göreceksiniz.
Ki bunlar, toplama kamplarında savaşın tam ortasında, ekmeğimizi yiyip suyumuzu içerken,
"Hatay bizimdi, siz bizden aldınız, bir gün alacağız" diyen insanlar.
Senin şantiye alanında sevişmekten de, çekineceklerini pek zannetmiyorum.
Zira rte onlara çok yüz vermiştir.

Beyefendi dükkanını Arapça harflerle açmış, kaçak bandrolsüz sigara satıyordu. Ve bursa'nın en işlek caddesinde. Bir gün dayanamadım, aradım 155'i, aynı bu şekilde anlattım. Yaptırım uygulanmasını istiyorum, kaçak vergisiz olaylar nasıl mülteci bunlar dedim.
Memurun dediği;
"bizde birşey yapamıyoruz".
Sizi seviyorum Türkiyem..
Cahilliğin ile,
Almadığın dersler ile,
Cumhuriyet anlayışın ile,
Laiklik anlayışın ile,
Milliyetçi tarafınız ile,
Ben seviyorum, seviyorum da, affetmeye gelince, affedilmeyeceksiniz nesiller boyu.
Ne ben affedeceğim, nede kendi sevdikleriniz. Bir asır sonra, çok farklı olacak sorun dedikleriniz.
Kediye tekme atan Suriyeli mülteciyi, Türk vatandaşı uyardı diye, öldürülmüştü. Bu mülteci cesareti.
Bir asır sonra, siyasetin omurgaları da yeniden şekillenecek ve gelişecek, o çok büyük ortadoğu projesinin çoktan başrolünü oynamış bu hede, yıllar sonra kendisini tekrar edecek, fakat taraflar değişecektir.
Ama Üzüldüğüm bir durum var ki,
Çomarlar ölmüş olacak.
Eger suriyelirse nufuslarini cogaltmaya calisiyorlar her buldukları yerde üreyip bizi geçmeye calisiyorlar.

Yalniz oglan kizdan ufak duruyor ayrica kiz ne kadar edepli bir an olsun pardesuyu cikarmadi * .
inşaat sektörüne vurulmuş büyük bir darbedir. video yayınlanır yayınlanmaz hisseler düşmeye başladı bile.
suriyeliler midir değiller midir bilmem ( oğlan benziyor bayağı ) ama sevişmemişlerdir. sevişmek böyle değil lan içinde duygu olur aşk olur. aşk meşke dönüşür sonrasında olaylar gelişir.

hani böyle korkunç, ölümlü videolar falan olur ya paylaşırlar buralarda. izlememek için kendini zor tutarsın. alttaki entryleri okudukça merakına yenik düşer açarsın. sonra beynin ısına ısına yanar pişman olursun izlediğine. bu da aynı etkiyi yapmış. ne diye entry girip duruyorsunuz lan sizin yüzünüzden açıp izledik işte *
Bu sikişten doğacak piçe yine biz bakacağız biz büyüteceğiz. Sonra o piç büyüyüp serpilecek bizim paramızla gezip tozacak nargile parasınıda biz vereceğiz sonra kendi ırkından bir kancıkla başka bir inşaatta o da çiftleşecek ve döngü vu şekilde devam edip gidecek.
Suriyeli diye yaftalamak komik. Lan eleman deliği bulamadı galiba. Hahaha dedelerden sonra yine bir inşaat vakası. Evet.
o nasil bi sevismedir arkadas kaptı kaçtı gibi.
Seda sayanın kulakları çınlasın. Bizimkiler de beklesin dursunlar hayatının aşkını. Bak Millet nasıl malı götürüyor. Evi olsun arabası olsun parası olsun, olsun oğlu olsun. iyi öyle olsun. Elin surisi bile meseleyi çözdü de bizimkinler anlayamadı hâlâ. Tak fişi bitir işi.
(bkz: florya plajına gidip esad marşını son ses dinlemek)

şu olayın gerekliliğini hatırlatmıştır.

Edit: boş bkz değildir.
ne yaptılar şimdi tam olarak.
Karı drakula gibi peleriniyle çıktı elemanın üstüne.
Bu insanlar her şeye rağmen hala daha sevişebilicek kadar gamsız.

Vay a.q arkadaş bizim vatanimızda böyle acı olaylar olsa. Multeci konumuna düşşek üzüntüden kısırlaşırız ya da cinsellik içimizden gelmez. Adamlar vurdumduymazca düzüşüyor, doğurtturuyor ve doğuruyorlar.

Tam bir animallik örneği.
vay arkadaş.
benim gençlerimin elleri delik-deşik,nasır toplamış. Elin Suriyelisi inşaatta götürüyor.

where is adalet?
kompresör sesi de efekt vermiş taktaktaktaktaktak.