bugün

(bkz: intihar etmeden önce girilen son entry)
elveda sözlük.
eksi oy alsa da yazar için farketmeyecek olan entrydir.
son bir entry girilmez belki iyi bir zamanında yazdığın son entry hatırlar insanlar.
bütün sözlük moderasyonunda, admine, troll' lere küfreden bir entry girilebilir. ölecek adamın yazarlığını silseniz de pek bir sonuç doğurmaz nasılsa.
bütün hayatını anlatan upuzun bir entry olma ihtimali yüksek bir entrydir.
kişisel bilgilerine baktığınızda da, "yazar bu entry'sinde coşmuş" kısmındaki yerini çoktan almış liste başı olmuştur.
yazip save ettigin word dosyasinin icinden cikacak olan entrydir. hazirdir umarim o entryi girmek nasip olmaz.
son entry siymiş diyerekten artı verilmesi uygun görülen (belki içinde küçük de olsa bir umut ışığı dolar anlaşılabildiğine dair ve intihar etmekten vazgeçer) entry dir.
Şayet entryi girecek olan liseli bir ergen ise 'herkes sırama kırmızı karanfil koysun ahmet veya ayşe ( entryi girecek olana bağlı) sen koyma' şeklinde bitmesi muhtemel entrydir.
eksi verenin öbür dünyasında yakasındayım he.
(bkz: bitti)
söylesem tesiri yok,
sussam gönül razı değil.
kurt cobain demiş ama yinede denilsin gitmeden önce: sanırım sadece yanmak, solup gitmekten daha iyidir...
intihar ediyorum gelmeyeceğim.
şöyle bir şeydir:

"elveda sözlük,

sana hiçbir iz bırakmadan, hiçbir katkıda bulunmadan gidiyorum. üstelik biri de göndermiyor, kendim gidiyorum. kompleksli falan olduğumdan değil, mafya peşimde de ondan. hayatım yeterince berbattı zaten, bir de rezil herifler peşime takıldılar... onurlu ölmek istiyorum sözlük, sonra cehennemde yanacağım ve girişteki yazı hakkında mutlaka bilgilendireceğim sizi. aslında çizgi romanlarımla hayatım çok iyiydi, sonra siyah tişört dolu dolabım, thrash metal albümlerim, anahtarını bilmemkaçını defa kaybettiğim odam... hatta yıkamadığım çamaşırlar, kırık aldığım notlar... beni seven varsa cenazeme gelsin. yaşayan yazarlara mutluluklar, ama yaşadığınız için sizi sevmiyorum. elveda...

edit: nasıl intihar etsem? boğaza mı dalsam, kafama mı sıksam, assam mı? fikri olan bildirsin!!"

gibi bir şey olabilir.
haberin yok ölüyorum...

(bkz: duman)
(bkz: haberin yok ölüyorum)
biraz sonra intihar edicem değerli sözlük yuzırları.

edit: intihar edicem diyorum eksi basıyorsun ya. ne sevenim var eksi dökerek uğurlanıyorum sözlük.

bunun gibi bişey olabilir.
başlık:uçmak

az sonra hem sözlükten,hem de bir binanın tepesinden yapacağım eylem.
umarım herşey sona erer.
g.te geldi aşkımız
ikimizde şaşkınız
asıl her şey şimdi başlıyor sözlük.
(bkz: öptüm)
(bkz: kendine iyi bak)
(bkz: by by)
Çok üşüdüm reyiz dayanamadım daha fazla, elveda.
"son enttrymdir sözlük lütfen imla kurallarını sözlük amacını falan bu defa salla ve silme beni. hay ben bu dünyanın aa.....s...." gibi olmalı.
ölüyorum aq .zall !sildiğin entrylerim ...neyse bari şimdi bozmayayım ağızımı .karmalarımıda parayla satıp hayrat yaptırın ,elveda .***