buluşmayacaksak neden buradayız.
çirkin tiplerin çirkinlikleri deşifre olmasın diye arkasına sığındığı bahane...
90' lar ve 2000'lerin başında internetten buluştuğum çok güzel iki kızla izmir' de çıkmıştım. ne böbreğim gitti ne de onların böbrekleri.
insanlarda ciddi bir güvensizlik, ön yargı, hoşnutsuzluk oluştu. ne zaman oldu bilmiyorum ama bu insanların birbirini daha yakından tanımasını engelledi. sosyal medya da zaten dış görünüşü ilişkide ilk kriter olarak seçen çocğunluğun diğer insanları tanımasına bir engel daha koydu.
abartılı bir güvensizlik, ön yargı, hoşnutsuzluğun sebep olduğu yanlış ifade.
Belki dıdınızın dıdısı bile olmayan alakasız, ne idüğü belirsiz bir insansa güvenmek zor olabildiğinden doğru önermedir.

Amma velakin benim internetten tanıştığım bir şahıs resmen best friendlerimin ilkokul arkadaşı çıktı nasıl rast geldi hala şoklardayız. Buluşulur elbette. Swh.
benle buluşulur... kimseye bir zararım dokunmaz. yeminle.

buluşun benle.
Yalandır. Geçen çay içtik biriyle. erkek erkeğe ama.*
Buluşulur üzerine kitap bile yazılır. Karşılıklı güven ile ilgili ama yüzyüze gelmedğin bi insana ne kadar güvenebilirsin ki diye sorulduğunda çok net somut bi cevabın yoktur,sanırım hissiyat ile ilgili.
Ben buluştum arkadaşlar, yaşadığım en güzel şeydi.
Yanlış önerme.

Ben buluştum ve çok iyi arkadaş olduk.*
kezban tavrıdır diyen şahıslar açıp gazete okusun biraz. ülkede son 1 yıl içerisinde kaç kadın öldürüldü biliyor musunuz ? sadece özgecan aslan cinayetinden sonra bile 120 kadın öldürüldü. şahsen ben kadın olsaydım buluşmazdım.
erkeğine ve buluşulan yere göre değişir.
ormanda, evde, sinemada buluşulmaz tabi. bir cafede veya meydanda buluşunca böbrek avı yapılmanız biraz zor olur.
yanlış bir kanı. kalabalık bir yerde gündüz buluşulabilir. tabi ormana falan çağırırsa gitmeyin. ayrıca en kötü siker yani başka ne yapcak?
kezban tavrı. o delikten çok var.
bence doğru önerme. şahsen baştan tanışmıyorum.
yanlış bir önermedir.
internetten tanışılan kimseyle gorusmemek daha mi doğru ne?...
maalesef böyle buluşan arkadaşlarım var neyse ki şu anlık kötü sonuçlarını görmedik daha ama yine de bardağın boş tarafına bakmak daha faydalı olacaktır bu zamanda.
nick : genel cerrah

meslek: doktor

aradığı özellikler: bol su tüketmiş , daha önce böbrek hastalığı geçirmemiş olması

yakışıklıyım karizmatiğim bir sen eksiksin.

görüldüğü üzere doğru önermedir.
Evlenen bile var, adamlar buluşma olayını çoktan aşmış. Zira internet ortamının da gerçek hayattan pek bir farkı yok. Yine iyi insanlar ve kötü insanlar olmak üzere iki kategori var. Siz kötü olanına internet yerine gerçek hayatta da denk gelebilirsiniz, sınırlama yapmak yersiz.
erkeğine göre değişir kimisi var çok effendi akıllı uslu adam lafını hak edio.
bazılarınıda cacığa hıyar diye doğrasan doğranıo.
Nerede tanışılan erkekle buluşulur sorunsalını yaratan önermedir.
Önce şunu bi açıklığa kavuşturalım. 3. sayfada ve Müge Anlı ablamızdakiler koca mağduru kadınlarımızdır yani olayın internetle alakası yoktur.
Olay ne biliyor musun senin karşındaki kişiyi tanıyabilme yeteneğinde.internette tanıştığın ortam da önemli tabi.
Kimse kalkıp internette pis insan var az dışarı çık onlarla tanış demesin. iki tarafta da biz varız ne saçma bi laftır bu ya sen seçmesini bileceksin. Sokakta her önüne gelenle nasıl konuşmuyorsan internette de konuşmayacaksın ha konuşursan da interneti suçlamayacaksın.

edit: ben erkek değilim ve internetten çok sağlam erkek arkadaşlarım (sevgili değil) oldu. Sosyal hayattaki arkadaşlardan yediğim kazıklardan da hiç yedirtmediler sağolsun.

Bilmem acaba bu yazdıklarım önyargılarınızı yıkmaya yeter mi...
saçmasapan bir önermedir.
Bir kez başıma gelen. Öyle böyle yazışıyoruz alakasız bir forumda, ee forumların altınçağı, böyle mantar gibi çoğalan sözlükler yok, aradan baktık yıllar geçmiş böyle söz uçar yazı kalır seyrinde. E dedik bari bir buluşalım, insan merak ediyor, arzu ediyor, sonra kapıyı açınca bir yabancı, önce kokusu giriyor içeri, fotoğraflardan ezberlediğin yüzü elbette tanıyorsun ama bir değişik geliyor, mimiklerini bilmezsin, sesini duymamışsın, ne göt varmış korkmamışsın. Gözlerinin yeşilini biliyorsun, yabancılaştın da yavaş yavaş hatırlıyorsun.
Eğer her şey yolunda giderse, yaşayabileceğiniz en heyecanlı şeylerden biridir. iyi eğlenceler.