bugün

cd den riplenmemis, p2p networkunde yerini almamis mp3 tur. derhal yapiniz, coluk cocuk ac bekliyor..
dostum yanlış yerdesin repliğine uygun mp3tür.
torrent networkunde cok detayli bir arama yapildiginda, hedehodo. metal.pack. yyyy.torrent gibi bir torrentte bulunabilme, ya da myspace music ve esdegeri sitelerde karsilasilabilme olanagi bulunan mp3 tur. olmadi, youtube'da illaki biri o mp3 u videosunda soundtrack olarak kullanmistir. bulmak zaman ve sabir gerektirir.. aslinda bizim gencligimizde bu mp3 ler.. * *
(bkz: yok öyle bişi)
(bkz: killer mp3)
bundes liga sarkisi.
o anda sizin için değeri 10-20 katına çıkmış olan mp3tür.
bir sonsuz yağmur yağsa, mazhar alanson'un bu parçası bulunamaz mesela. bulamazsın arkadaşım.
internette bulunamayan mp3 başka hiçbir yerde bulunamayacaktır.

örneğin bugüne kadar darkseed albümü hiçbir yerde göremedim. bu sebeptendir ki mp3 bir zorunluluktur maalesef.
sıkı bir reggae dinleyicisinin başına gelmesi çok doğal olan durum.
Spatialize parçası Cluster Dub da bu kategoridedir. hiç şekilde bulamazsınız misal.
dad gay - joy efsanevi fifa 2000 den.
adhur - triarchy of vasconia.mp3

bir 1 sene falan aradım bulamadım. Kim bilir zaten ispanya'nın bask bölgesindeki bir köyde yaşayan 1 kişilik bir grubu...

Edit: Sonrasında youtube'dan ispanya'lı bi metalciyle muhabbete başladım. Albümünü yolladı.
Rachid Taha & Khaled & Faudel - 1, 2, 3 Soleils albümüdür bak mp3 demiyorum direk albüm. bulmak için kaç bin yerli ve yabancı site gezdim bilemiyorum. ama tabi bende bulma özürlüsü olabilirim ya da internet alttan alttan bana "ya yürü git neyi aratıyorsun" gibi bir mesaj vermeye çalışıyor olabilir.

böyle şarkılar anlık sinir krizine neden olabilir, sakin olmalısınız illa ki bir yerlerden çıkar.

(bkz: olmaz olmaz demeyin şansınızı deneyin)
güncel Önemli Başlıklar