bugün

siteleri yeni sekmede açınca bir müddet kilitlenen tarayıcı.
https://www.facebook.com/...pe=1&relevant_count=1
zamanında muhtaç olduğumuz şimdi ise yerin dibine sokma derdinde olduğumuz tarayıcıdır.
Biz 2014' e girerken o 2012' ye giriyor
microsoft'un üstüne inatla durduğu tarayıcı. marka değeri açısından yerle bir olmuştur, inadı bırakıp bing vb. bir isimle editlenerek sembolü değiştirilerek, içerik iyileştirilerek yeniden çıkarılmalıdır. aksi taktirde ya türkiye gibi gelişmemiş ülkelerde devlet kurumlarının sitelerine girmeye ya da google chrome indirmeye yarar.
yıllardır varolan ama hala daha çok yavaş tarayıcı.

kanıtım var...

facebook'ta farmville 2 oynayacağım zaman internet explorer'den girersem acayip takılma, donma oluyor oyunda...
fakat aynı bilgisayarda aynı oyunu chrome ile açınca hiç donma, takılma yok... gayet ışık hızında oynanıyor oyun...
zorunlu olarak kullandıgımız browserdır, bazı ticari ve kurumsal sıstemler bu merette performans sergılıyor. ornek thy troya biletleme sistemi.
kaplumbağa.
ie11 ile farklı bir havaya bürünen tarayıcı.

değişmeyen tek şey hızı olmasıdır.
Ölüdür, artık diriltilmeye çalışılmamalıdır.
windows 8'den windows 7 enterprise'a geçtiğim için bir süreliğine kullandığım tarayıcı. evet 10 dakika kullandım.
coluk cocuga anlatilacak anilardan biri. o zamanlar explorer diye bir tarayici vardi... diye baslayan.
tüm tarayıcıların atası (windows için).
eğer başka tarayıcınız yoksa bir başka tarayıcıyı indirmek için mecburen kullanmanız gerekmektedir.
Fakir ve korsancıların 7.0 sürümünü kullanıp bok attığı, yeni nesil sürümlerinde silverlight hafifliğini kullanan web tarayıcısıdır.
eskisi gibi kullanılmayan web tarayıcısıdır.
bok atmak gereksizdir. ayrıca, "ay sadece firefox/chrome/opera indirmek için kullanıyorum şekerim" demek demode oldu. başka birşey bulun.
Şu an tarihi sorsan 2001 diyebilecek kapasitesi olan arama motoru.
devri artık geçmiş olan tarayıcı.

yenilikler geldiğini duyuyorum zaman zaman, güncellendi şeklinde bir şeyler gözüme çarpıyor.
hadi diyorum, eski günlerin hatırına...
ama yok, adam akıllı çalışmıyor sanırım. teknik kısmından fazla anlamam gerçi ama daha güncel web tarayıcıları işlevsel olduğundan dolayı daha fazla tutuldu halk arasında. *
büyük ve radikal bir değişim geçirirse belki eski popülerliğini kazanabilirsin explorer!
bilgisayarim da yaşayan canli cenaze denilesi ilk internet tarayicisidir. yavastir ve çok sevimsizdir.
http://onedio.com/haber/i...ordugu-32-masaustu-286969
adı "internet nahkolaylaşır" olaydı samimi olurdu bak.
hızlı olmak gibi bir derdi olmayan internet tarayıcısı.
google analytstic programında gördüğüm kadarıyla en az kullanılan tarayıcı. en azından benim internet siteme girenler çok az kullanıyor.
rahmetli olmustur kendisi... ilk baslardaki tekel surecek sanirken, rekabete yenik dusmustur...