bugün

Tadına bir türlü alışamadım farklı bir tadı var ve biraz boğaz yakıyor.
(bkz: inşirah)
Adıyaman tütününden güzel, golden virginia, old holborn ve drum'ın yarı kalitesinde olan bir tekel tütün markası.
bir zamanların efsane yerli sigarasıdır.

sonraları şirket kapandı ama şuan elimde instark white var hemde eski paketlerden, siyah olmayandan.
Kırmızı paket tütünü güzeldir.
Mahalle tekeline girip abi en ucuz neyin var diyip aldığım sigara kırmızısı pek de kötü sayılmaz.
50 gr'lık paketlerde satılan yerli sarmalık kıyılmış tütün. ilk başta alıp almamak konusunda tereddüt ettim ancak kokusunu ve tadını beğendim, bir golden virginia, old holborn değil ama idare eder işte. türkiye'de bu sarmalık tütün işine pmi, bat, jti gibi firmaların bir el atması lazım yerli firmalar beceremiyor bu işi, daha neyi beklediklerini merak ediyorum.
Yerli mali değildir amk. Türkiyede paketlenen her şey yerli malı olsa ohoo.

Arkadaş sayesinde tattım, yeni çıkan tütünlere pek sıcak bakmıyorum nedense.

Paketten kokladığım kadarıyla koyu mavi drum gibi geldi bana.

Tadına gelirsek eh işte amk.
Saman sarıp içtiniz mi hiç. Evet.
an itibariyle tütün reklam yasağını delmekteler.

https://twitter.com/hasht...3%9Cretiminstark?src=tren

bakın ne diyor;

http://www.tapdk.gov.tr/p...anl%C4%B1%C4%9F%C4%B1.pdf

twittertan para karşılığı "yerli malı" adında reklam yapmaktalar. insan hayatına zarar veren hem kalp krizinin hemde kanserin bir numaralı dostu olan sigarayı "yerli malı" adı altında pazarlamak çok farklı kafalar.
yerliyse yakılır Sloganı ile göze göze sokulmaya başlanmış sigara markasıdır. Gerçekten yerli midir yoksa satış taktiği midir bilinmez.
Saman gibi olacağını düşündüğüm için pek alasım gelmiyor ama kendisine bi şans vermek istiyorum yakın zamanda. Fiyatı 7.5 veya 8 liraydı diye hatırlıyorum. Yap 5 lira içelim. 2 lira daha verildiğinde daha güzel alternatifler var.

görsel
(bkz: herkes)
izmir merkezli royal tobaccoya ait dandik sigara markası.
Yok mu lan bu sigarayı içen.
Yeni çıktı 7.5 lira içecekseniz red ini için white ile slim i kesmez
güncel Önemli Başlıklar