bugün

(bkz: hah ışte yok bende o)

gerek yok ya herşeyden biraz whatshapp ve twitter yeterli.
(bkz: yaz beni yaz)

Sözlük nickimle açmıştım. Nasıl açtıysam öyle. Zaman aşımından kapatmış bile olabilir herifler.
Asla da kullanmayacaktır.
swarm kullanan insandır.
boş işlere kendini yormayan insandır. olsa nolur olmasa nolur.
Benimdir. Asosyal olmadığımı ve ortamı samimi bulmadığını açıklamak ziyadesiyle vaktimi alıyor. Popüler kültüre tek başıma direniyorum resmen.
bir şey kaybetmeyen hatta hatrı sayılır derecede zaman kazanan kişidir zira instagramda boş gezinmek için girdikten sonra çıkış yapmak yaklaşık yarım saat sürüyor.
insan gibi insandır.

Birde instagram kullanmayan erkek çekiciliği var ki sormayın mk.
gereksiz şeylerden uzak durmasını bilen insandır .
benimdir. yalnızca facebook ve whatsapp, oda okul ve akademik aktiviteler için gerekli olduğundan..
benimdir. instagram insanların çoğunlukla ortaya koydukları malzeme olarak düşünüldüğünde fiziksel özellikleri ile ego tatmini yapmaya çalıştığı, beğeni toplamaya çalıştığı bir platform.

insan psikolojisi hakkında az çok bir şeyler bilen bir insan olarak ben de her zaman egoist biri olduğumu kabul etmişimdir. zira her insan egoisttir. bunu ayrıca abdli psikolog abraham maslowun insanların hiyerarşik ihtiyaçlar piramdinin bir basamağında görmek mümkün.
benim bu platform ile ilgili daha çok karşı olduğum aspekt ise bu ego tatmini ihtiyacının salt fiziksel görünüşler temeline indirginerek samimiyetsizleşmesidir.
sırf fotoğrafa yatırım yapan bir uygulama olduğu için kullanmayanın mantıklı bir insan olduğudur. facebook twitterda görüyoruz instagram üzerinden cart paylaştı curt paylaştı.
e kardeşim instagramın yaptigini face ve twitter yapıyor zaten hatta whatsapp bile yapıyor.
instagram üzerinden facebook twitter ve whatsapp paylaşımı yapamazsınız ama.
bu sayede instagramın sırf daha daha ilgi görmek adına ne kadar gereksiz bir oluşum olduğunu anlayabiliyoruz. bence tabii.
Benimdir zamanım yok sözlükte entry okumak daha cazip geliyor bir nevi.
Benimdir. Bu durumdan gayet memnunum. Takip edilmekle, atılan fotoğraftaki kalp sayısıyla adam olunmuyor ego kardeş.

Akıl gücüyle ön plana çıkma taraftarıyım.
Ben. Durduk yere niye strese sokayim kendimi. Yok beğeni almadım yok kaç beğeni aldım kim beğenmiş kim begenmemis. Hayır bir de herkes mutlu orada. Hiç bir gun gezmeyen arkadaş ortamı olmayan insan evladı görülmedi
Hep gezmeler yogun bir hayat
Hiç gerek yok .
kullanan insanın kullanmayan insana göre ne artısı var?
(bkz: sadaeke)
Bravo amına koduklarım!

Ne kadar da kaliteli beyefendiler ve hanımefendilersiniz hepiniz! instagram Facebook bunlar boş yeaa Vakit kaybı falan...

Peki bunları kullanmayarak kazandığınız zamanın insanlığa ne gibi katkıları var? Siz çok mu önemli şeyler yapıyorsunuz günlük hayatınızda? Küçümsediğiniz insanlardan ne farkınız var?

Amına koyim sosyal medya kullanmamakla övünüyorsunuz, gelip bunu sikindirik bir sözlükte yazarak duyuruyorsunuz! Gidip dünyayı falan kurtarsanıza!
Gerekli olduğunu düşünmeyen insandır. Ne ben fotoğraflarımı millete göstereceğim. Ben yarım kullanmıyorum sanırım. Gönderi yok takipçi yok. Takip ettiklerimde hep modeller aktrisler playboy mankenleri. Hoşuma gidiyor. Evet.
Yediği yemekleri , gittiği mekanları veya sevgilisiyle çektiği aptalca pozları herkes görsün istemiyordur.
duyduğuma göre "meme" fotoğrafı atmak yasakmış. kimi niye takip edelim ki, neden kullanalım ki o zaman?
mantıklı kişidir.
daha kirlenmemiş temiz insandır. evet.
sosyal medyaya inanmayan insandır. benimdir.
Bulursam evleneceğim insandır.
Nerde kaldı böyle düzgün insanlar.
Başıma bir iş gelmeyecekse; benim.