bugün

dünyanın, kainatın hatta sonsuz alemin en saçma en dangalakça düşüncesidir.
darwin der ki:evrim var evrimleşerek dünyaya geldik.
maymun olmasak ta illa bir soydan geldik.gökten inmedik kısaca.sen maymun demek istemiyorsan deme kendine ama gerçeği değiştiremezsin.
maymundan geldim diyenlere hayvan oğlu hayvan oğlu hayvan desen sana dalacaklar ama yine de evrim safsatasına inanacakların düşüncesi.
(bkz: ben amdan geldim)
haluk levent'e baktıkça kafaya takılan düşüncedir.

sesine kurban haluk. erkeğin güzeli olmazmış zaten.
(bkz: maymundan geldiklerini sananlar)
Darwin insanlar maymundan evrimleşmiştir demiyor ki sadece maymunlar ve insanların atası aynı olabilir demişti. Sözünü çarpıtmaya gerek yok fosiller var baba gibi. maymundan evrimleşme fikri kimilerinin hoşuna gitmeyebilir aşağılık kompleksine kapılırlar . yada tanrının kainatı insanlar için yarattığı fikrine evrim teorisi değildir artık bu tam bir gerçekliktir ve darwinden 100 yıl sonra üstüne bir çok yeni bulgular ortaya konmuştur , Ama evrim karşıtlarının elinde çok büyük bir güç vardır. para medya vs Harun yahya bir atlas basar herkes o kör cahile inanır bu hep böyle olmuştur .
bir kısım insanların maymundan gelmediği ancak maymun olmaya gittiği gerçeği.
tövbeler olsun ama fatih ürek evrim kurbanı sanırım.
kaynağı bellidir;

görsel
--spoiler--
ne maymundan geldin nede seni getirdi leylekler.
--spoiler--
(bkz: peki biz niye maymun olarak kaldık diyen maymun)
arog'da cem yılmaz'ın dediği maymundan gelmiyoruz ama maymuna gidiyoruz. bir deli bir kuyuya taş atmış, çıkartamamışlar meselesi de değil bu, zaten ne kadar b.ktan bir düşünce olduğu zamanında ispatlanmış, kanıtlanmış. ee şimdi niye bu ısrar? ha eğer ben maymundan geldim diyorsan, kendinde öyle birşey hissediyorsan o zaman birşey diyemem hacı, seçim senin.
insanı rahatlatır.
namaz yok

abdest yok

hac yok

zekat yok

oruç yok

içki var

karı kız var

kumar var

daha nolsun?
http://www.radikal.com.tr...8.2011&CategoryID=138

bilimin üstünlüğüne inanmayanları zır zır titretiyor bu haber. şaka lan şaka maymun yüzünü siliyor ama harbi harbi, benim burun filan da benziyor, lan yoksa ?!? geçen gün silahla ateş eden maymunda gördüm, demek ki var bi olayımız maymunlarla. en azından birinin eğe kemiğinden meydana gelmekten iyidir kızlar. * böyle diyince kızlara ithaf etmiş gibi oldum girimi ama insanlığa sesleniyoruz buradan.
benim anlayamadığım tamam evrimleşmişiz ama ne yani orada kaldı mı o olay. Aga günümüzde tek bi maymun bile insana dönüşüp evrime inanmayanları puta çevirmez mi ya? Hadi be maymuncuklar hep beraber bi kuvvet bi insan olunda altımıza zıçalım.
(bkz: RiSE OF THE PLANET OF THE APES)
http://www.evrimteorisi.o...temid=106&video_id=57
neden hala şempazeler var sorusu...
Andolsun, sizden cumartesi (günü) yasağı çiğneyenleri elbette biliyorsunuz. işte biz, onlara: " Aşağılık maymunlar olun " dedik. ( BAKARA / 65 )
demekki neymiş? maymunlar insandan gelmiş. olabilirdir buda bir tezdir.
maymundan gelmedik babalarımız taşaklarındaki gözle göremediğimiz bir milyon tanenin içinden birinci gelmiş spermleriz.
düşüncesi bile kötü.
sadece maymun değil bir hayvandan geldik ama hangisi olduğu önemli değil diyen kişilerin düşüncesidir.
Evrim teorilerinden biri. Teori sonucta kanitlanmadi ve kanitlanamazda.
evrim teorisini incelememiş bir kişiliğin yanlış düşüncesi. evrim teorisi insanın maymundan geldiğini söylemez, insan ile maymunun akraba olduğunu söyler. aynı ev kedisi ve aslan'ın akrabalığı gibi. bu denklemde insan ne kadar maymundan geldiyse maymunda o kadar insandan gelmiştir. evrim sürecini biraz araştırın derim ben götten sallamadan önce. insan(homo-sapiens) ve maymun'un DNA yapısı incelendiğinde zaten bilimsel olarak akrabalık kabak gibi ortada. insan formu ve tüm maymunlar iskelet ve kas yapısının aynı aileden gelmesi sebebi ile 'primat' olarak sınıflandırılır.

ama sizin için böyle bir şey yok. size göre adem yasak elmayı yedi, ceza olarak bu dünyaya gönderildi, kaburgasından da havva yaratıldı değil mi?

yemin ediyorum yüzüklerin efendisi senaryosu bile daha derin içeriğe sahip.
(bkz: maymundan geliyorum haberler iyi)