bugün

(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: akp)
sahasında kupa kaldırılmasıdır heralde.
http://www.uludagsozluk.com/e/37349951/ açıklamış
görsel
Ondan öncede Neşet Ertaş.
annenin senin yüzünden ağlaması.
Sevmek ama sevilmemek.
Sevdigin birini kaybetmek.
Ne bileyim sayginligini kaybetmek.
Pek cok sey incitebilir.

Beni birincisi mahvetti. Digerlerini gorunce cokta sey yapmamak lazim sanirim.

Editliyorum abicim mide sancisi. Iki buklum ediyormus bilmiyordum.

Edit iki daha somut da yakan bi aci bilmiyorum. Tovbe ya rabbim.
Çaresi olmayan tek şey, yani ölümdür. Zaman herşeye ilaç olur ama ölüme sadece yoldaş olur.
'gözlerinde kaybolduğum'un kaybolmasıdır.
Birinin sizi sizin onu önemsediğinizin yarısı kadar önemsediğini fark etmek. Evet acı verici.
Sanıyorum bir ayrılık bir yoksulluk bir de ölüm.

Şu an benim uykusuzluktan canım yanıyor. Her yer her yerdE.
Verdiği değerin, sevginin, önemin, gösterdiği hassasiyetin, merhametinin geri dönmemesi.
Verdiğiniz tüm çaba boşunaymış dedirten birinin olması.
Kurduğun hayallerin yıkılması kafandaki planların iptal olması.
Boşluğu sorgulatır...
Özlemektir belki de.

Ölen birini özlemek, yaşayan birini özlemek, yaşanmışlıkları özlemek, yaşanacakları özlemek..

Özlem dünyanın en tuhaf hissi. Umutla beklenen bir şey özleniyorsa ne mutlu. Aksini yaşayan herkese sabır diler yaşlı gözlerinden öperim.

Kavuşma anlarının hikmetine dönüyor bu dünya. Tüm özlemleri üst üste koysak evrenin dışına taşabilirdik belki de.
minnoş yeğenim yüzümden ısırmaya çalıştı, bu esnada sakalımdan 1 tel kopardı. inanın son bir kaç yılda canımı en çok yakan bu oldu. siki sağolsun.
ya gerçekten insanın kendisine , sen ona layık değilsin kendine gel demesi kadar kötü hiçbir şey yok . yok abi o gelip söylese bile olmaz artık , iğrenç bir his be . ama karşı koyamıyorum . başkası olsa o kim ulan der geçerim ama bu sefer olmuyor . ne oldu acaba bozuldum mu acaba ben ?
dinler. dünya ve insanlara ne yaptığı ortada. şimdide ortadoğuyu beceriyorlar. cennet bileti olarak insan öldürmek nedir lanet olsun. bu nasıl istek, bu istekte bulunan şey tanrı olamaz. ancak yönetici isteği olabilir . ki tanrı maskesi arkasındaki onlar zaten.
Annenin acısı yüzünden okunduğu halde sırf üzmemek için ses çıkarmaması.
annenin alışveriş listesine 5 litrelik sıvı yağ eklemesi. anne bana her şeyi söyle bunu söyleme nolur ya.*
türkiye de yaşamak.
hiç bir şeyi beğenmeyen lümpen ekşiciler gibi görünmek istemem ama insan televizyon izledikçe memleketten soğuyor amk.
hiç yurt dışına çıkmadım onun için birebir mukayese şansım olmadı,nankörlük de ediyor olabilirim bilmiyorum ama cidden insanı boğuyor bazen.
ilk aşkınızı facede bulmanız ama kucağında oğluyla.
Odada uçan sivrisineği bulamamak.
hakettigi halde guvenilmemek.
iyi niyetinin suistimal edilebileceğini bildiğin ortamda bile iyi niyetli davranmak. Çok can yakar , ama insanın vicdana taht kurar.
aptal yerine konulmak.
testereyle kol kesilmesidir.
Yahu bir kişi de çıkıp dememiş ki diş ağrısı. Yok gülüşü yok bakışı...
o'nun o güzel gülüşünü bir daha görememek.