bugün

güven eksikliğidir. ve ister istemez her insan yaşar. kimse yaşamıyorum demesin. yok güven sorunum yok kimseye derseniz size sorarım çok güvendiğiniz babanız, siz yatarken kiminle neler yapıyor?

hadi ben doğana kadar yediniz o boku, hadi ben leyleklerden gelmediğimizi öğrenene kadarda yedin o boku, hadi ben ilişkinin ne olduğunu öğrenene kadarda yedin o boku, ben her bi boku öğrendikten sonra niye yedin olm diye sorasım gelir. işte güven eksikliği ve insan sevmemek için yeterli sebep.

ukte.
(bkz: hadi kalk yerine yat yavrum)
Yalan, ikiyüzlülük, menfaatçilik, ihanet.
nefsini bir eşekte, bir köpekte, bir koyunda hatta bazen bir tavukta köreltmeye çalışmasıdır.
lanet olsundur.
(bkz: müge anlı)
soğuyacak insanı bulduysan başka sözüm yok.

(bkz: insan mı o da ne)
http://www.gazeteciler.co...-ekranlarinda-42434h.html
işyerindeyken, kendisinden hemen sonra tuvalete girilen erkeğin bokunun klozette başına buyruk geziyor olmasıdır. * (bkz: fehimsiz)
çok zor değildir, biraz etrafına bakıp birazda oturup düşününce kendini içinde bulacağın durumdur. duygularını kaybetmene neden olur.
sabah sabah leş gibi kokan sigara kokusu.
rahatımı bozucak şeyleri yapmam kendimden soğumama sebep.
sanırım bu yeterlidir.
bu kadar da olunur mu? ölçüsünde düşündürten,hiç bi kalıba sığmayan karaktere sahip oluşları.yeter artık destur!denilecek kadar aşmış olmaları.
yüzüne gülüp arkandan iş çevirmesi, ihanet, salak yerine konmak vb.
(bkz: insan insanı siker mi sorunsalı)
sokak ortasında yere sümkürdükten sonra elini ağaça süren insan görmek. böyle bir şeyi bir kedinin yaptığını gören oldu mu hiç?
yerine imza atması için mesaj attığın arkadaşının kontörü kalmadığı için sana dönememesi ve onun da aslında derse gitmemiş olması.

yeminle soğudum, lan git bi kontör al ağzını burnunu dağıtacam ya...
yalan söylenmesidir. beyaz yalan adı altında gittikçe sıklaşan yalanlar en sevdiğinizden bile sizi soğutacak etkiye sahiptirler. soğumanın sonucu olarak artık gerçeği söylese bile onu da öteki yalanlarıyla aynı kefeye koyarsınız.
otobüsün içine kusan insan görmek..
aklını askıya alanlar.
yalan...
En çok insanı yaralayan şey karşıdaki insanin tüm ümitlerini boşa çikartmasi olmali. Hayattan da soğutur!
sabahım körünce tüm boğazını yola dökmek.
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: Ter kokusu)
"hhııııığğğğğppk" gibi bir ses resitalinden sonra ağız dolusu balgam çıkarmak.
sanki boğazından değil ayaklarından çekiyor balgamı hayvanat.