bugün

hayatında kalan insanlara muazzam değer veren insandır.

herkesi hayatında tutma çabası veren bir insan, insanlık tarihinin en tehlikeli insanıdır itikadimce.
ben bugün bu insanı gördüm. bir de hayattan çıkarma teriminin içinde artık ; facebook'tan silmek , twitter'da unfollow etmek ve telefondan cep numarasını silmekte var. bunları yaptığınızda teorik olarak hayatınızdan çıkıyor demek ki o insan.
dangalak derler.
eğitim alınması gerekendir.
iyi niyetle, insanlarla ilişkilerinde saygılı yaşamış ama hep kırılmış insandır. O da bir zaman sonra patlar. Robot değildir nihayetinde.
Seçicidir. insanları kaybetmekten korkup nabza göre şerbet vermez.
5 gün 10 saat önce aralarına katıldığım insanlardır. Bu zamana kadar herkese karşı iyi olmak için çaba sarfettim herkesin yardımına koştum fakat sonucunda hep üzülen ben oldum. Artık o insanlara destek olup her konuda onların yanında olan manowarrior gemisi kalktı.
Yanlız kalmaya mecbur kişidir.
Buyuk ihtimalle kimseye deger vermiyordur ve cevresinde zaten yeteri kadar insan vardir. Onlarin ilgileri ona yeter siz olmasanizsa olur.

Veya sahis asosyaldir. Insanlardan nefret etme derecesinde buyumustur bu asosyallik ve keyfini kaciran kim varsa postalar. Cunku gitmeleri asosyal icin daha iyidir.
insanların ulvi dertleri ve boş hevesleriyle uğraşmak istemeyen birinin doğal olarak uzmanlaştığı alan. benimdir kendisi.
asosyal ya da nefret dolu olması şart olmayan, sadece kendisine değer veren *, hayatın kendisine bir kere sunulduğunun bilincinde olan ve bu ömrü de kendisine zarar veren insanlarla heba etmeye niyeti olmayan insandır.
Telefon numarası değiştirince en uygun zamandır. Bir müddet kimseyle görüşmeyin sizi unutsunlar. Sonrasında telefon vs sınırlı sayıda insana verin.
güncel Önemli Başlıklar