bugün

Birşeyleri çok abartması yalan söylemesi başkalarına laf taşıması hep ben demesi sürekli kendi konuşması karşısındaki konuşunca dinlememesi şüphesiz..
Kardeşim ev var araba var gezme desen var söylemesinler mi ? Fakir avuntusu hasetliği bunlar.
bencil olmaları, yalan söylemeleri, sürekli şikayet etmeleri, hiçbir şeyden memnun olmamaları. mesela bugün 35d'ye bindim şöför bu yola hat konulur mu gibi şikayet edip durdu. oraya hat konulamasa konulmazdı niye konulamasın.
Yalanını yakaladigim an soğurum.
iki yüzlü olmaları yetiyor.
- Tükürük saçarak konuşanlar.
- Ağzını şapırdatarak yemek yiyenler.
salak olması.
yalancı olmaları,yeni nesil ergen olmaları.
bazen kendini bile sevmemek.
Bir anda kendilerini bir şey sanmaları, sonradan görme hareketler.
sürekli para istemeleri. hep çıkar peşinde koşmaları.
(bkz: Kızına 6 yıl tecavüz eden sanığa müebbet verilmesi)
Sözde çok seviyorum deyip bişeyleri bahane edip gidenler
Ayrıldıktan sonra hemen ava çıkan erkek
Çevrimiçi olup geç cevap veren tipler.
menfaatçilik.
Futbol, din, siyaset ve seksle kafayı bozmalarıdır. Ulan bu hayat sadece bunlardan, iki tipsiz fellah çocuk yapıp ay sonunu getirememe sevdasından mı ibaret?
Ananıza, babanıza güvenip evlenmeyin buna da gıcık oluyorum. Götünüz yetiyorsa evlenin sayın salaklar.
Öff yine içimi bir nefret, bir soğuma sebepli buzul bastı amk.
herkese göre herkes yalancı, kötü, kalpsiz, vicdansız. bana göre hepiniz alçaksınız. size göre ben öyleyimdir. herkes herkese göre kötüyse bu dünyada kim iyi? paradoksal bir döngüye girmeden çıkıyorum.

kusur ortaktır.
hepimiz mükemmel ya da hepimiz alçağız aynı anda.
sadece, aynı ağacın yaydığı oksijeni soluduğumuzu unutuyoruz.
açık ara dip dibe yaşama zorunluluğu açık ve net.
Gerçekten bi kaç kere konuşmuşlugumuz var ama gel gör ki ona göre baya arkadaşız ,yapma hoş degil.Gereksiz samimiyetler
iki yüzlü, içten pazarlıklı ve bencil olmaları.
Yüzeysel bir bilgiye sahip olduğu konuda ahkam kesmesi.
her şeyi çok büyütmeleri.
Benim için en büyük nedenler; içten pazarlıklı, sinsi ve gizliden gizliye kıskanç olmaları.
Bence bilmedikleri bir şeyi biliyormuş gibi konuşmaları.
Bana göre en büyük nedenlerden biri bildikleri birşeyi bilmiyormuş gibi davranmalarıdır .
Bu sözlükte takılmak.Abi o kadar troll var ki kimin gerçek düşüncesi kim sallıyor belli değil.