bugün

Antalya'nın kepez ilçesinde zihinsel engelli olan öz kızına 6 yıl boyunca tecavüz eden Ekrem Ergül isimli kansız orospu çocuğuna ve istismarı saklayan eşi olacak kansız orospuya verilen 15 ve 12 yıllık hapis cezaları yargıtayca bozulmuş.

Bozulma gerekçesi ise cinsel istismar sonucu doğan 2 bebeği tenha bir yere terkedip ölümüne sebep olmak.

Bu iğrençlik Komşuların ihbarı üzerine ortaya çıkmış.

Böyle insanların yaşadığı şu dünyada salyangoz olmak isterdim gerçekten. Şunlarla aynı türden olduğum için kendimden nefret ettim.

https://tr.sputniknews.co...-agirlastirilmis-muebbet/

görsel
Ömür boyu beslemek üstümüze külfet halk olarak bence asalım gitsin çok net.
Müebbet değil medeni hukuka aykırı şekilde işkenceyle ölüm cezası almalılar.
O komşular alacak o olmaz olasilari afedersiniz kızlarına yaptiklaridan Yapa Yapa oldurecekler. Ancak öyle çıkar acisi sanırım.
içeride şişlenmesi umudu ile.

Malum parti bir oy kaybetti. Gerçi mezardaki kişiye oy kullandıranlar buna da o hakkı verirler elbet.
idam gelmeli artık .

bilhassa darbeci vatan hainleri için .
keşke orada farklı bir psikopat müebbetliğin birisi her gün bu iki insan müsveddelerine işkence yapsa. bunlara ölüm hediye olur.
"zihinsel engelli" yani aklı başında olmayan kızına tecavüz ve iki bebeğin öldürülmesine 12- 15 yıl hapis cezası veren hakimlerin soruşturma geçirmesi gereken elim olay. cinsel istismarın karşılığı normal şartlarda 12 yıl hapis cezası. hangi yasaya istinaden iki cinayet görmezden geliniyor. bu olay kadar mahkemenin tutumu gözden geçirilmeli diye düşünüyorum. bu arada yargıtayın hakkını unutmamak gerek.
12 ve 15 yıl hapis cezaları nitelikli cinsel saldırı suçundan verilmiş. Ölen bebekler için ayrıca bir dava açılmış.

Haberde detayları yazıyor.
Içerde onların hesabını cok güzel görürler diye düşünmekteyim.
Ya da en temizi verin halka linç etsinler pis sapıkları bunların layıkı bu çünkü. Yaşamak bile ödül bu adilere.
Eee o.rspu karısına bi sey yok mu lan? Içerde iskenceyle ölsün.
görsel
Her ağladığımda,
Başım her sıkıştığında
Ağzımdan tek kelime çıkar,

Baba,
Babacım.

Bunu söyleyememenin cezası nedir ki.
Hep antalya ve izmirden böyle olaylar çıkması şaşırtıcı gelmedi, topun ağzını izmire cevireceksin hepsini indireceksin.
Lan nasil kiydiniz lan yavrunuza. Nasil??
Surum surum surunsunler!