bugün

Sözünde durmama.
Kendilerini çok zeki, karşilarindakini ise saf sanmalari.
yere tükürmek, kamuya açık alanlarda erkeklerin "sikim var oturuşu", ağız şapırdatmak, ebeveynlerin çocuklarına mukayyet olaması ve daha bir sürü şey.
Dengesizliği.
altına imza atmaktır. yazar arkadaşlarım ihtiyarı yormamak için yazmışlar sağ olsunlar. ben de gece yarısı ajansına yetişeyim bari.
Basucu kitabi mesnevi olan bir insanin zalim olmasi, namaza basladim diyen birinin hunharca seni kirmasi,agzina geleni soylemesi ve aglatmasi riyakarliktan baska nedir ve buna nasil tahammul edilir?
Dişinin arasında bir şey kalan denyonun diliyle dişini temizlemek suretiyle cuk cuklamasına kıl oluyorum lan yavşak kürdan var diş ipi var kullansana göt.
sen dudaklarında dökülen her kelimeyi ferman kabul ederken, onun ben seni dinlememiştim demesine katlanamıyorum.
Bazen başkasının hayatına aşırı müdahale etmesi gerçekten beni sinirlendiriyor.
istedikleri yapılınca her zaman iyi olmaları ama çıkarlar çatıştığı an yavşağa bağlamaları
Ben buna katlanamıyorum usta , dün şerefsiz dediğine bugün gururlu adam diyenleri bizzat gördü bu gözler.
Net olacaksın bu hayatta , puşt olmayacaksın.
Ben en iyi ve üstünüm tavırları.
Özellikle sosyal medya versiyonları.
Yalan, yalan söyleyeceğine sussun sadece sussun.
Boş konuşmasıyla, egosu.
vefasızlık.
Yüksek sesle hitap.
gereksiz lafazan muhabbet.
Olunmadık bir durumu ısrar etmeleri (bkz: inat)
yalakalık. hayır bana bile yapılsa iğreniyorum.
(bkz: insan olmaları)

bazen bu gerçeği unutup karşıdakine robot gibi hata yapmayacak gözüyle baktığınız an, insan olması bile katlanamadığınız şeyler arasına girer.
en bariz gerçekleri bile anlamsızca "yeeeaa bu benim fikrim" diye gevşek gevşek savunmak,abi tamam her fikir saygıyı hak eder ama sırf farklı olmak adına bokunu çıkarmamak gerekir.
Dikkat çekmek için doğal görünmeye çalışırken yapmacıklaşmaları.
Cok narinler sanki. Dik kafali olmakla dik basli olmak arasinda fark vardir.Dogrulari soyluyorsunuz sertsin diyorlar . Oysa dogrulara uzaklar ondandir bu tuhaf olusumuz. Kalbimizdekileri soyluyoruz yine anlasilamiyoruz . Ya bu insanlar ne kadar tuhaf abi .
sevmemesi ulan.
hayatını sikip hiç bişey olmamış gibi salağa yatması.
Çok konuşmaları, gereksiz konuşmaları, konuşmaları.
tuvalet kağıdının kalan son parçasını da kullanıp, yerine yenisini takmayan insan. empati yapsın lütfen öyle insanlar !!
Ben böyleyim, kabul eden böyle etsin, işine gelirse tavrı.
Abi su kızlar(bazıları) fok balığı gibi konuşurken bide çığlık falan atip dikkat çekmeye calisiyorlarya ona varya çıldırıyorum.