bugün

insanın başına sınavda gelmiş, mutluluk, sevinç, haykıracam ben tutmayın tarzında hisler hissetmesini sağlayan olaydır, durumdur, şudur, budur.
bugün kendisi başıma gelmiştir. sınavda son sorudayımdır, soruyu yapabilmek için upuzun bi formülü de bilmeliyimdir. biraz kıvrandıktan sonra sınavın başında hocanın tahtaya formülü yazdığı farkedilir * sevinilir.*
soruların bildiği konulardan çıkmasıdır.
her yerde olduğu gibi; jenna jameson ..
yanında oturan kızın bacağına yazdığı kopyayı açması.
Denetmen hocanın sizin yanınıza oturup yardım etmesidir ve bu hocanın 90-60-90 ve sarışın olmasıdır.
abisinin öğretmen arkadaşlarından birinin, sınava gireceği salonda gözetmen olması.
(bkz: ölmek)

ızdırabın toptan bitmesini sağlayacaktır.
dogru sıkların yesil yesil belirmesi.
sınavın iptal edildiği haberinin yüksek sesle okunması.
asistanın sınavda soruların cevabını söylemesi.
kitapçığın içinden cevap anahtarı çıkması.
öğretmenin masaya oturup ayaklarını sallayarak '' hadin çocuklar kolay kolay sorular ben çok sıkıldım ama '' dememesi.
(bkz: şans perisi)
hocanın sınıftan çıkması.
cevap anahtarınbın kağıtların içine karışması sonucu hoca farkedene dek önünüzde kalması.
sınavda çıkan soruların bildiğin sorulardan çıkmasından sonra, yanınızda oturan güzel kızın bacaklarını açmak suretiyle kopyaları meydane çıkarıp gözlerinizin nurlanmasıyla beraber, sınavın bitmesine uzun süre olduğu için sıkılan hocanın cevapları çatır çatır vermesinden hemen sonra bunlarda yetmiyormuş gibi fatih terim'in de gelip sizi bir süre eğlendirmesinin ertesi dakikası jenna jamesonun gelip size efendisiymişcesine davranarak herkesin önünde büyük karizma yapmanızı sağladığı an itibariyle,son model arabasıyla sizi playboy malikanesine diğer kız arkadaşlarının hemen yanına, sizi rahatlatmaya götürmesidir.*****
Bazi öğrenciler vardır ki bakamadığı halde biryerlere mutlaka bir kopya sıkıştırmıştır.o bazı öğrencler biir cesaretini toplarsa ve o kopyayı hak ettiği gibi kullanabilse işte o an unutulmazdır.
sınavdan hemen önce, unutmaktan korktuğunuz bi kaç önemli konu hakkında küçük notlar yazmışsınızdır masaya. sınav kağıtları dağıtılır , anaaaa bi bakarsınız masaya yazdığınız 4 konudan da soru çıkmış , 5. soruyu da yalamış yutmuşsunuz zaten i hani hoca zaman ve kağıt verse kitap yazarsınız , o derece.. işte bu an sınavda başa gelebilecek en güzel şeylerden oluşan bir andır efendim. nadir görülmekle birlikte gören bünyelerde adrenalin tavan yapar.
deprem olması.
vahiy gelmesi.
hocanın kopya vermesi. hocanın ölmesi. hocanın geçme notunu çekeceğini söylemesi.
hocanın sınavı iptal edip herkese 100 vermesi...hemen atlamayın, mesela yani... öyle şey olmaz, olsa olsa 1 nisan şakasıdır. herkes sınav kagıtlarını eline aldıktan sonra böyle bir şaka yapıp 1 nisan' ı eline 100' üne bulaştıran gudik hocalar da varmıdır ki? *
oturulan yerin sağına ve soluna kopya veren çalışkan arkadaşların serpiştirilmesi ve hocanın 25 derece miyop olması.
örtmenin gelip dudaklara yapışması.

not: öğretici olur lan, neden olmasın.

(bkz: my first sex teacher)
zamanın durması.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar