bugün

Hazır bekarken neden olmasın diye şeytan dürtmüyor değil. Beyaz gelinlik hayalimde gerçekleşmiş olur hem. Ayy çok romantik. Eloande nin elinde onlarca erkek var zaten bende ceyrek kala'yı kapmışım çokmu? Hem boyuda kısa hiç bir kız bakmaz bu yer elmasına ihihi. Bekle beni mutluluk geliyorum.
Adam sözlükte kızların birbirinden kapmaya çalıştığı biri haline mi dönüştü yoksa simülasyonda mıyızsejejdkwksk.
-ben boynuzlayacağım!
+hayır ben!
-hayır bennnn!

ansdacıasfha, pata küte küt. Cırmık efekti, hırçın dişi kedi efektleri, vb.

-dur, dur, dur. O geçen porche muydu kızzz?
+aynen, porche harbidende.
-offffff görüşürüz, hadi ben kaçar.
+dur kız, dur. Ben de geliyorum, hep birlikte takılırız.
Birincisi boyum kısa değil hayatım.
ikincisi eloande sen de ne meraklısın hemen elaleme vermeye beni ya.

Yazıklar olsun.
(bkz: be careful)
Çok zor olmaz çünkü çeyreklik götü başı oynak biri.
Çeyrek mafya yakışıklı erkek kötü yorumlara bakma 2 ay sonra evlensek temmuz da seni yatağa atarım yani dünya evine gireriz demek istedim aşko maşko işallah.
Hop hop noluyo lannn?

Hani nihavend erkeğindi?
başlığı ve entryi tekrar okudum yanlış mı okudum acaba diye.

burası uludağ sözlük lan siz manyak mısınız, nerede görülmüş erkek yazar için birbirine düşülmesi? hayır yani eloandeyi çeyrekten kapmak olsa yine anlaşılır bir şey. iyice modern ve çağdaş yaptınız sözlüğü yahu.

bir çeşit çabadır.
Vazgeçtim ayol nihavend yakaladı görmüyor musun. Kırk yılda bir True ile nihavendi boynuzlayayım dedik onda da yakalandık iyimi. Bu senede bekar kaldık.. Neyse ceyrek kala bundan sonra dünya ahret abimsin :(
Eloande ve ben senden vazgeçtik kendine başka saf kız bul ceyrek kala elveda. Az kalsın kancaktık senin süslü sözlerine sinsi herif hıh.
Eğleniyor muyuz götoşlar?

Muhabbetlere bak amk. Utanacağınızı bilsem yüzünüze fışkırtırdım ama siz ondan da zevk alırsınız şimdi.
Uzun zamandir yoktum Aşkı memnu dizisine dönmüş sözlük vay anasını.
Yukarıdaki Abberline ortam evladına cevap vermeyin birazdan kendi annesinin yüzüne boşaltmaya gider zaten amın feryadı.
mesele kadınlar olunca bir obje veya metayı kast eder gibi cümle kurmak nedir ya?
Eşya mıyım ya ben.
Kalbim var.
güncel Önemli Başlıklar