bugün

hayatı boyunca yapıp yapabileceği büyük hata.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: al bir inci ol birinci)
incideki 200 adamın ana avrat sövmesini ya da 1000 olsun ya da 10000 bütün sözlüğe mal etmek kadar alçalamaz. uludağ sözlüğün yarısının inciye üye olduğunu tahmin ediyorum. bu mantıkla uludağ sözlük de "ana allah bacı tanımayan birtakım şeref yoksunu kişilerin" bulunduğu bir sözlük oluyor.
türkiyede en çok müslümanın bulunduğu tabaka olan "toplumun alt düzeyi"ni aşağılayarak dine ve tayyip erdoğana edilen küfürleri eleştirmek de yeterince ironik. trollük olsun diye böyle başlıklar açan insanlar sikimde değil ama cidden böyle düşünen insanlar olduğunu bildiğim için burada içimi dökmek istedim.

(bkz: trolle laf anlatmaya çalışmak)
inci sözlüğe üyeyim, 550 entry girmişim ama tek bir küfür olmadan. Ne gariptir. inci bile küfür etmeme tabumu bozamadı. *
Sözlüğe üye olarak alçalmaz insan. Sözlükteki, inançlara saygısızlık eden oluşumlara katılarak alçalabilir ancak.
yazan kadar okuyanada aynı bedduları ediyormuyuz? orda ki ahlaksızlıklardan nasıl haberimiz oluyor? milletin birbirine sövmesinden okuyanlarda hoşnut oluyorlar mı ? onların terbiyesizlikleriyle eğlenip onların üzerinden malkoçoğlu gibi saçıp savurup prim yapmak düşündürürücüdür.
içimden geldi lan tırrıklar:

http://www.youtube.com/watch?v=CX-6Ej2lnwg

ek: sevdiğimden diyorum kızmak yok.
bu tarz düşünenlerin, inci sözlüğe özellikle üye olarak hastalıklı olarak gördükleri bu gençleri yola getirmeye çalışmaları gerekir. bu genç ve yolundan sapmış olduğuna inandıkları insanları şer yolundan kurtararak hayır yoluna sevk etmek ve topluma dini bütün birer mümin olarak kazandırmak, onlar için en büyük sevap olsa gerektir.

(bkz: bagirmamayi ogreten mektep)
diğerlerinin daha alçakta olduğunu farkedince duyulabilecek hazdır.