bugün

entry'ler (46)

başbakan ın kılıçdaroğlu nu iplememesi

ergenliktir.

sırrı süreyya önder

emek demokrasi ve özgürlük bloku'nun boykotuna uyan 35 milletvekillinden biridir.

dtp nin özerklik talebini sindiremeyen kişi

de ekini ayrı yazmayı bilmeyen, imladan ve türkçe'den yoksun insanların karşı çıkmaya çalıştığı 15 milyon yurttaşın talebi.

inci sözlük üyesi olacak kadar alçalmak

incideki 200 adamın ana avrat sövmesini ya da 1000 olsun ya da 10000 bütün sözlüğe mal etmek kadar alçalamaz. uludağ sözlüğün yarısının inciye üye olduğunu tahmin ediyorum. bu mantıkla uludağ sözlük de "ana allah bacı tanımayan birtakım şeref yoksunu kişilerin" bulunduğu bir sözlük oluyor.
türkiyede en çok müslümanın bulunduğu tabaka olan "toplumun alt düzeyi"ni aşağılayarak dine ve tayyip erdoğana edilen küfürleri eleştirmek de yeterince ironik. trollük olsun diye böyle başlıklar açan insanlar sikimde değil ama cidden böyle düşünen insanlar olduğunu bildiğim için burada içimi dökmek istedim.

(bkz: trolle laf anlatmaya çalışmak)

spider man öldü

şöhret yine gencecik bir insanın hayatına mal oldu.

espri yapamayan adam

kurtuluş savaşı'nın profesyonel türk ordusunun değil "türkiye" halklarının bir başarısı olduğunu bilmeyen, anlamayan insanların bile eleştirmeye çalıştığı yazar.

lockerz

psp, ps3, nintendo, ipod dururken twilight dvdsi alan insanların bulunduğu site.bu arada davetiye isteyen olursa bir özel mesaj kaar yakın.

aşk ı memnu

(bkz: aşk ı memnu izleyip asılan ergen)

aşk ı memnu izleyip asılan ergen

Günümüz Türkiye'sinde cinselliğin saklanması ve yasaklanması gereken bir şey olduğunu göstermeye çalışan hükümet ve halkın dışavurumudur bu çocuk.şaka lan, bihter var oğlum bihter*

allah ı kim yarattı sorunsalı

allah hep vardı diye cevap verir bazıları bu soruya.e gerizekalım durduk yere manyak şeyler yapabilen, görünmeyen bilimsel olarak kanıtlanamayan allah'ın herp olduğunu da inanıyosun da; bilimsel olarak kanıtlanmış, görülen evrenin hep olduğununa niye inanmıyosun?

hayvan bustun

süper güzellikte bülent üstün köşesi.lombakta bunu 4 sayfa çizdiği oluyordu küçük kare kare.hatta uykusuzda da çizmeye devam etti başlarda sonra gittin gideli bebek'e bıraktı yerini.

terk ettiği kız sayısıyla övünen erkek

(bkz: başlığın cinsiyetini değiştirip eklemek)

facebook ta facebook com bağlantısını paylaşmak

enteresan bi kafa.
(bkz: şizofren işi deyip beğenmek)

gayleri cehennemde zenci zebanilerle cezalandırmak

o sıcakta bronzlaşmamış zebani bulmakta zor olsa gerek...*

kız arkadaşın yok mu sorusuna alternatif cevaplar

politik bünye*:
-kız arkadaşın var mı?
+benim kız arkadaşımlarım da var, erkek arkadaşlarım da ,eşcinsel arkadaşlarımda....

mastürbasyon halinde yakalanınca söylenebilecekler

asılmıyorum gözüme toz kaçtı da...
(bkz: ağlamıyorum gözüme toz kaçtı)

çocukluk dönemi sanrıları

hiç ölmeyeceğini sanmak.ben bi ilk futbol topumun patlayacağını bi de öleceğimi hiç düşünmezdim. hatırlıyorum hatta bir gün rüyamda topum yola kaçıo onu kurtarmaya giderken patlıyo top sonra araba dönüyo bi de beni eziyo. rüyalar saçmadır hı hı evet.*

robertpattinson tr com

tasarımı bok gibi olan site.

dtp kürt halkının temsilcisidir

keşke olmasa dedirten ama doğru olan önermedir.dtp milliyetçi bir partidir, kürt milliyetçisi bir parti. gönül istedi ki barış isteyen kürtleri temsil eden bir parti olsaydı.

thenis

uzun bi aradan sonra sözlüğe geri dönmüş yazardır.