bugün

Disket oyunlarında bile parmakları vardır

görsel
son zamanlarda dünya dışı canlılar ve ufolar muhabbeti açıldıkça, aklıma sahte uzaylı istilası kartlarıyla gelen oyun.

özellikle de pentagon ve ufo haberi ısıtılıp ısıtılıp önümüze sürüldükçe...

görsel
nedense bir şekilde geleceği bilen ve sadece bir kez basılmış kartlardır asıl önemli olan ne anlattığı.
toplumun nasıl kontrol edileceğini anlatan kartlar.
diğer onlarca, belki yüzlerce şeyi geçiyorum; adamlar ikiz kulelere ve pentagon binasına düzenleyecekleri saldırıyı yıllar öncesinden akıllarına gelen her yolla açık açık ilan ediyorlar. bunların en göze batanı illuminati oyun kartları olmakla birlikte, film afişlerinde, film sahnelerinde ve daha birçok yerde "biz buralara saldıracağız" diyorlar. çocukları, yaşlıları, şunu bunu eliyorum 4-5 milyar insan bu hasta zümreye karşı öylece susuyor. insanlık tarihinin utancıdır bu oyun.

yine bu kartlarda resmedilen zombi saldırısını flakka türü sentetik uyuşturucularla sağladıkları konuşuluyor. düşününce hiç de uzak ihtimal değil. Allah sizin belanızı versin.
https://eksiksizilluminatikartlari.blogspot.com.tr/

sevgili modlar. bildiğiniz üzere michaelsikkofieldın entrysi değil başlığı var. buna rağmen sözlük kurallarına aykırı bir reklam hareketi içinde olduğumu düşünüyorsanız bana söyleyin ben de işbu entryi sileyim.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Japonya depremi.
görsel
Japonya nükleer santral arızası.
görsel
ikiz kuleler ve Pentagon saldırıları.
iluminati diye bir şey yoktur ve kartları saçmadır. zaten fala inananlar da maldır. bu kafa isa nın babasız doğduğuna da inanır.
görsel
Endonezya tsunami felaketi.
görsel
Geleceği bilen kartlardır.
Arka yüzünde ''herşeyde olduğu gibi bunda da ılluminati'nin oyunu olabilir''yazıyordur.
görsel
Şuan baktım da oldukca ilginçti.
Tırstırır. Aklıma direkt 1984 romanı geliyor. (bkz: big brother is watching you)

http://onedio.com/haber/i...ri-ve-gercek-dunya-449415
kartlarda gözüken, zombi salgınını 4 gözle beklemekteyiz.