aşık olunan kişiyle yapıldığında, heyecandan kalbinizi duracakmış gibi hissetmenize neden olan, yüzünüze engellenemeyen bir gülümseme getiren mükemmel olay. her zaman özel olan, unutulmak istenmeyendir.
sulu olursa travma yaratacak olandir.
aynaya karşı olur.
yastığa karşı uygulanır.
karinda kelebekler ucusur.
yaşım 16, o 15. hayatımı feda edebilecek kadar aşığım. tam anlamıyla. 1.5 yıl, usanmadan beklemişim, her güne aynı umutla, aynı acıyla, aynı sevinçle uyanmışım.
bir nisan akşamı... moda'da bir apartmanın kuytusuna gündüzden geldik, aldığımız köpeköldüreni içtik ve saatlerce konuştuk. akşam oldu, soğuktan titriyoruz. çok öncesinde, bana karşı bir şey hissetmediğini söylediğinden o anki bakışlarını fark edemiyorum. çünkü ulaşılmaz bir yerde o gözümde. bana karşı bir şeyler hissetmesi mümkün değil, bir masal güzelliğinde.
"ya beni öp, ya da ben gidiyorum," dediğinde afallıyorum, anlıyorum. bir süre gülümseyerek bakıyorum, sonra yaklaşıyorum. o anı anlatamam, mümkün değil. ancak ilk aşkıyla öpüşen biri anlayabilir.
sonrası fiks; masal olmadığını anlıyorum, bitiyor. yıllar geçiyor, giderek hissizleştiğim korkusuyla büyüyorum. fakat o 17 nisan akşamını unutamıyorum, unutmak da istemiyorum. hayatımda belki de en masum olduğum o anı, gözlerindeki o pırıltıyı hatırladıkça ister istemez gülümsüyorum.
insanın hiçbir zaman unutmadığı öpüşmedir. tadı damağınızda kalır.. tarifi yoktur, ve hiçbir zaman ilk öpücüğün yeri doldurulamaz.
kalp atışlarını hızlandırır, tüyleri diken diken eder ve uzuvlarda titreme etkisi yaratır.
her şeyin ilki gibidir akıllarda kalır hep. unutamazsınız.
hani şu efsanevi konusma varya yok unutulmaz vs vs zart zur ama afedersiniz (bkz: sikimde değil)Belkide kızlar çok önem veriyor yok hayatında yaşadığınız en yogun duygulu an.yada hani bekaretini koruyup her boku yapan kesim öpüşmek yalaşma ile namusunu korudukları için (afedersiniz ama görmemiş milletimiz) cinselliğe aşırı anlam yüklüyor. (bkz: ilk seks unutulmaz)sadece anılardır yaşanmıştır.ve ilk seks yaptıgımda hicde kalbim carpmadı gayet sakin üzerime düşen vazifemi yaptım.Birçok ulusdan kadınla beraberlik yaşamış biri olarak ve gayet iyi bi gözlemci olarak (bkz: dünyanın en abaza kızları türkkızıdır)
Aşırı adrenalin dolu bir deneyimdir.....
unutulmaz ki. ilk kız arkadaşımla bir bankta oturuyorduk. ben onun yanaklarını öpüyordum. yanağını hafiften boynunu gibi ama derine inmeden. çenesinin altını dudağının kenarını öptüm. benden çok istemiş olacak ki, kendisi yapışmıştı dudaklarıma. sonradan onunla ya da başkasıyla da çok güzel öpüşmeler yaşadım ama ilk öpüşmenin yeri hep ayrı oldu bende.
hatırlamadığım öpüşmedir.
bazıları için henüz gerçekleşmemiştir.
(bkz: olsa da öpsek)
utandığım öpüşmedir.
yaşanmayandır.
tarihini hatırladığım öpüşmedir. 23.10.04 duman konseri ayağına evden çıkıp gitmediğimiz konser günüdür. liseliydik. hey gidi.
5 - 6 yaşlarında anaokulunda yaşanmıştır.
(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
kesinlikle heyecanlı ve tam anlamıyla mutluluk doludur.
beklenmedik anda geleni şaşkına uğratır. o an gözünüzün açık olup olmadığını anlamaz ve nereye baktığınızı hatırlamazsınız.
hoş baktığınız yeri bile görmezsiniz ki. bulutların arasından ne göreceksin ? ancak bi nebze bilinç yerine gelince işte, onu görürsün. o kadar.
olayı anlatırım da duygularımı anlatabilir miyim bilmiyorum.
7 yaşında iken teyzemle yaşadığım olaydır,yanaklarıma yapışacakken ters yöne dönmek yerine kafamı sabitleyince..
ulan.....
Nasıl birşey anlatamam bile . Harikaydı lan .
heyecanlıdır, cesaret gerektirir.
Yanaktandır.