bugün

entry'ler (95)

sözlük yazarlarının itirafları

koşu bandında her sıkıldığımda kalp atışlarıma acaba bir etkisi olacak mı diye eskiden aşık olduğum insanı düşünüyordum. sonra sporu bıraktım.

bu yaşa gelip hala birinden çiçek almamak

bu kadar sene bekledikten sonra yolda zorla çiçek satan teyzeler vasıtasıyla alınma ihtimali korkutur.

hoşlandığı kıza açılamayan erkeklere tavsiyeler

alkol almadan açılın. eğer alkollü bir şekilde açılıyorsanız da bunu karşınızdakinin gözüne sokmayın.

arkadaşlığın bir üstü sevgililiğin bir altı

bana göre insan ilişkilerindeki en güzel evredir. ne zaman ki karşınızdaki insan gaza gelip duygularını aÇarsa ölü taklidi yapın. ciddi manada. Çünkü o dakikadan sonra aranızdaki o büyülü şey bozuluyor ve hiÇbir zaman eskisi gibi olmuyor. *

sözlük yazarlarının itirafları

keşke rüyamızda gördüğümüz insanlar eş zamanlı bizi rüyasında görse.

derdini kimseyle paylaşmayan insan

zayıf noktalarının diğer insanlar tarafından öğrenilmesini istemeyen insandır.

başbakan beni istem dışı tokatladı

Konuşmasının ezber olduğunu düşünmek istiyorum. Yoksa insan yumruklanıp, tekmelenip nasıl istem dışı oldu diyebilir. Bir başbakanın vurduğu yerde gül biter demediği kaldı. Bir yandan da ezber olmama ihtimalinden korkuyorum. Nasıl bu kadar kör olunabilir?

grup mülakatı

bugün staj iÇin yanlışlıkla bir tanesinde bulundum. Çene önemli arkadaşlar.

bilal erdoğan sözlükte yazsa alacağı nick

sen mi aradın beni mi aradım.

psikoloji bozan filmler

(bkz: das experiment)

iki isimli olmak

arkadaşlarınız pek kullanmadığınız ikincisini duyunca birden onu kullanmaya başlarlar ama neyse ki bir dahaki görüşmenize kadar unuturlar.

zaman gazetesi nin çok okunmasının 7 sebebi

Çok okunmadığından olmayan sebeplerdir. her apartman kapısına 5-10 tane sıkıştırmak ne zamandan beri Çok okunmak oldu?

bu teknolojiye rağmen ilkel olan şeyler

yolculuk. yazıklar olsun bir ışınlanma bulunamadı.

misafire hosgeldin dedin mi

annelerin favori cümlesidir. hayır bir de bunu size sorarken misafir zaten duyar.

çılgınlar gibi mayonez tüketmek

şimdi bir etkisi görülmeyen ama ilerleyen yıllarda yol, su, elektrik olarak geri döner mi diye düşündüren durum. bence gizliden gizliye bağımlılık yapıyor. her yemeğin yanında yememizin başka bir aÇıklaması olamaz.

ilgiyi gördükten sonra götü kalkıp değişen kişilik

egoları hayatlarında birinci sırayı almış kişilerdir. ne yazık ki hep ilgiye aÇ olacak ama ilgi görünce de kaÇacaklardır.

cumartesi

final haftasındakilerin hafta iÇine dahil edildiği gündür.

küçük mutluluklar

şu saat için süt&çikolata ikilisi.

eskiyi hatırlatan şeyler

genelde hatırlamak istemedikçe karşınıza çıkan şeylerdir.

karşı cinsten yakın arkadaş olur mu sorunsalı

olmaz diyenlere şaştığım sorunsal.