Sonra vay efendim ben niye evde kaldım!
ben değilimdir.

egoya gerek yok, içinde kalacağına söyle kurtul be güzel kızım. sonra telefonun başında çaresiz bekliyorum mode on takılıyorsun.

kendinizi çok önemsemeyin, gerek yok.
iplememtasyon kızıdır siklememki gillerdendir. ama bende onu hiç çüklemem.

vardı böyle bir tanesi ilgi göremeyince saçmalıyordu evet saçmalıyordu ama olsundu güzeldi.
Bu kiz ben degilim olmamda, gerek yok boyle ego patlamasi yasamaya. ilk mesajida ilk adimida atacak olan erkektir diye bir şey yok.
ikinci mesajı da atmaz. hadi allah'ın hakkı üç dersin, dördün hatırı kalır.

beklesen gelmez mesajı...
ozguveninin sizden agır bastıgını gösterir.
cünkü gerçekten umurunda degilsinizdir.
bütün kızlar. ilk mesajı atan kızmı var ki.
1 ay mesaj atmayinca "sn bni sevmysn .s .s" yada " ya tmm knsalim bak ndn byle oldk .s.s" diye gelip ozur dilerler.
yumurtanın sperme koşmayacağı gerçeğini bilen kızdır.
Gereksiz bir hal içinde bulunan kızdır.ilk mesajı atmam gerekiyorsa atarım her daim, attım da.

Ne salak salak hareketler bunlar böyle.
Her zaman kazanacak olan kızdır. Biz attık bi sik olmuyo gençler bunu bi kabul edelim.
Seven insan ilk mesajı atar. atmayan sevmiyordur muhtemelen başkalarıyla görüşüyordur.
kızlar ilk mesajı atmaz diye bir şey yok. her kız atar. ha attığı kişi sen değilsindir o farklı.
Genelde Mesaj Atıştığı, mesajlaşarak sabahladığı birileri olduğu içindir.

Sen garibim ise elinde telefon, dakikada bir ekranı açıp kapamaya devam edersin. Telefonunun En ufak bir titremesinde içinde kelebekler halay çeker.
O mesaj sen atmadıkça gelmez be güzel kardeşim.
Gelecek olan mesaj da hayallerindeki kadar güzel olmaz, o tatlı canın sıkılır. Kendine eziyet etme.
Mesajlaşacak dost bulamayınca bunalıma giren kız tipidir.
Egolarına yenik düşen kızdır, hissedilirse uğraşılmaya deymez.
Her zaman ilk mesaji atacak kisileri zaten kendine secmistir.
Normalde hep öyleydim ama ilk defa birinde aştım bu durumu, aşılması gereken bir durum bence. Seviyosan git konuş bacım,susmak başkasına fırsat vermektir.
ver parayı kurtul kardeşim epi topu on dakikalık zevk. mesajdı yemekti el ele tutuşana kadar beş yüz tl gider. halledin işinizi hayattaki diğer konulara önemli konulara kafa yorun.
basit kızdır. bakmayın siz bunların ben zor kızım ayaklarına. çok samimi, sıcakkanlı kızlar daha zor bak inanın bana tecrübe var.
iletişimin kesilmesi faydalı olacaktır.
Oteki taraf da atmazsa iliski yalan olur.
Kaylbolmaya nesli tukenmeye hak kızdır.
O ilk mesajı hep ben attığım için yüzsüz müyüm acaba.
attık zamanında. götünüz kalkıyo o zaman da.