bugün

kesinlikle kıza aşk ve sevgi ile bağlanmamıştır. ilerde muhtemelen fatmagül muamelesi görecektir şanssız kız. kötü emellerine alet edecektir. adı üstünde abazadır çünkü. eğer kızda biraz akıl varsa, en azından çüke sürülcek kadar, saniyesinde terk etmelidir. aksi halde sonu fatmagül'den bile kötü olabilir.

+ ala ala biz gerçekten sevgilimi olduk şimdi fatoş.
- of evet dedik ya kaç kere.
+ ya ne biliym inanamıyorum hala. istesem götünü elleyebiliyom demi parasız?
- hayır daha erken onun için.
+ memelerini?
- onun içinde erken.
+ eccük?
(bkz: abazan)
31 çekmekten çıldırmış bir adamdır.

http://www.youtube.com/watch?v=PB_E0FUy4hg
hiç sevgilisi olmamış abazadan daha iyidir.
(bkz: level 1)
sevgilisini yatağa atmakla ilgili türlü planlar kuran kişidir.
insan oğlu sahip olmadığı ve sahip olmayı çok hayal ettiği şeylere sahip olduğunda onu kendilerinde ilahlaştırırlar. olması gerekenden fazla değer verirler onu kimseyle paylaşmak istemez her anını onunla geçirmek ister. bunun en güzel örneklerinden biridir bu kanımca. biz buna kısaca ikiyüz elli grama sattı bizi deriz.
abazalıktan çıkmış kafkaslığa adım atmış abazadır.
(bkz: ne alaka lan)
(bkz: ya allah)
elinin duygusuzluğuna,trip atmamalarına,dır dır yapmamalarına en kısa zamanda özlem duyacak fakat yinede asla tam olarak eline dönemeyecek olan kişiliktir
(bkz: abaza oğlanla apaçi kızın aşkı)* olabilir muhtemelen.
Zaten daha önce sevgilisi olsaydı abaza olmayacaktı.
Sevişince geçer ve uzunca bir süre de alsa skor olarak sözlükteki abilerini ablalarını yakalar.
sevgilisinin belini kıracak olan abazadır.
her erkeğin orta okul, hadi bilemedin lise çağlarında konu olduğu durumdur. şahsen ben hiç üçüncü sevgiliden başlayanını görmedim.
hiç sevgilisi olmamış abazadan bir level öndedir.
görsel

Beybi!
(bkz: gülücüğe odaklan)
Kızı ememeden ayrılırlarsa kafayı yiyecektir.
görsel
kizin da abazan oldugunu gosterir. ciftlessinler bakalim.
"allah razı olsun dedim"
*
her şeyin bir ilki vardır dedirten sıradan bir olay.