bugün

telefondan mesaj yazmayı yenı öğrenmiş, mesajınız iletildi uyarısından sonra yüzünde güller açan annedir. yalnız anne her denemesınde aralık tusunu bulamaz koyverir. durum yüzünüzde güller açtırır türdendir.

-kızımgelirkenikiekmekalneysealmababanalmışannenfatma
-gitti mi?
muhakak mesaj sonuna annen yazan ve her daim yazacak olandır.
ilk mesajını boş atması muhtemeldir.
-deneme
ilk kez mesaj yazıp, mesajı göndermeyi başaramayan annedir. ama mesaj göndermeyi öğrendiğinde o sıcacık mesajına bakılarak uykuya dalınan annedir.
yanlış bir harfe bastığında "aayyy ayyy" diye çığlık atacak annedir. *
telefonu işaret parmağıyla kullanan annedir.Ve her mesaj karekterinden sonra onaylanma iletisi yada sesi gelmesini beklercesine uzun uzun bakıp harflerin yerine oturmasına hayretlenendir.
yasanmistir. gelen mesaj: ilk mesaj bos, ardindaki mesaj; mesajimi aldin mi?
ilk harfi yazdıktan sonra ikinci harfi yazması bir hayli uzun zaman gerektiren annedir.
'KIZIMSAKINGEÇKALMASEKiZDEGELANNEN'
boşluk tuşunu öğrenmesi epey zaman aldı
yabrumbaliklaroldugelirkenekkmakloptm.
yadadursenalmababanasoyledimbenyavrum
gsm operatoru mesajlariyla ayni formatta mesaj atan annedir.
babamdam ekmek istiyor kendisi.

- mehmet, gelirken iki ekmek aliniz.
eğer facebook vasıtasıyla yazmak isterse ve özel mesaj denen kavramdan bihaberse duvar kısmına büyük harflerle "oğlum nasılsın, paran var mı gönderelim mi, bak hava durumu soğuk dedi oraya sıkı giyin. seni çok seviyorum canım oğlum" yazabilir.
boşluk tuşunu bulamayıp onun yerine '' / '' (slash) işaretini kullanan annedir. canımdır.
20 dakika önce mesaj yazmayı bilmiyorum diyerek evden cıkınca mesaj atan ve baştan dalga geçtiğini düşündüren ardından da attığı mesajın boş olduğu ve yanlışla attığı anlaşılan annedir.

(bkz: bu da böyle bi anımdı işte)
Pdjam (selam) .
çocuklarının mesaj yazamaması konusunda esprilerine kızarak ehliyet alan, son sürat araç kullanan annedir. o da tıpkı diğer kadınlar gibi neden sonuç ilişkisinden koparak anlamsız şeyler yapma konusunda uzmandır.
telefonda değil ama yıllar önce msn de yaşadığım durumdaki mesaj : büyük harflerle ve bitişik, oblazkove nasılsın ben annen. kardeşim dalga geçti sanıp hadi ordan lan bana şaka yapma demiştim ama anne yüreği alındı, akabinde de dayanamayıp aradım tabi ki.