bu akşam bir daha gideceğim.hunharca keselenip kıl yumağı tellaktan uzak duracağım.
"o selülit mi o???"dur.
cinsel taciz korkularını su yüzüne çıkarmış tepkilerdir.

kimsenin kimseyi hamamda zorla silktiğini duymadım, görmedim. ayrıca o kadar götü görünecek korkusu olan bi zahmet hamam, havuz, plaj, vs gitmesin.

sanki adriana lima'sınız, herkes sizi silkmeye sıraya girdi amk.
Peştamal çekiştirilir. Akabinde millet salmıştır çayıra. Ve o şu anlanır. Bunlar resmen sapık.
(#27138944) *
oh beee dünya varmış.
soyunma odasına kaçıp küçücük pencerelerden az nefes almaya çalışmazdım be bide kuzenim hamamdaki havuzda bi kızın öldüğünü söylediği zaman oradan kaçtığımı bilirim ama küçüktüm ya 6 yaşında falan.
(bkz: o neydi gız)
Otel hamamına gittim hamam olarak ilk kez. Sosyeteyeyim sanki. Valla tellak yok herkes kendi kendine minik bir odacıkta yıkanıyor. tepkilerim ise çırılçıplak 45 yaş üstü şişman kadınları görünce iğrenmek. Tamam kadın kadınayız da bari duvara dön yıkan peştemale sarın çık. Erkekler de tombik, iri meme diye tuttutur ya hani. O erkeklere o teyzelerin memeleri gelsin. Annemin de keseleyeyim demesiyle kolum kızarmıştı. En azından o az yapıyormuş öyle dedi. Onun annesi teyzesi kıpkırmızı yaparmış. Sonraki gidişimizde:"anne yok ben kese yapmayacağım" ya da "sen ver ben kendim yaparım" demiştim.
Hemen tellağın altına yatırılmalı. tellağa da fazladan bir elli TL verip, arkadaşa karşı tüm hünerlerini göstermesi sağlanmalı.
Girince nefes alamıyom lan çıkarken de lan çok soğuk denilen durum.
(bkz: hamama giren terler) biliyoruzdakonusuyoruz efendi.
"- abi biz ilk defa geldik de..."
"+ tamam, tamam. Size kese atmayalım. Siz geçin, rahatça yapın banyonuzu. Sonra çıkınca şurada kabinler var, şurada da havlular."

"- oha.. Ne-fes.. Ala-miyorum.. "
iki dakika sonra bır daha çıkmak istemezsiniz.
-burasi da cok sicakmis yea

ilk 10 dakika nefes alamiyormus gibi hissetmek.
Henüz tanık olmadığım tepkilerdir.
daha geçen muhabbeti oldu hiç gitmedim daha önce fakat gidilmesi taraftarıyım, sonuçta kültürümüz. denemek isterim gerçi o sıcağa ve teyzelere ne kadar dayanabilirim orası tam bir muamma.
(bkz: hamama git ama tellağa fazla yanaşma)