bugün

oğlum aşk adamı vurur. döner döner vurur. vuruldukça dönersin. döndükçe vurulursun. sen sen ol bu sevdadan vazgeç.

şaka bi yana, hiçbir tavsiyeye ihtiyacınız yok. neden bu başlığı açıyorum bilmiyorum.

dışarıda radyasyon yağmuru var ve sen dışarı çıkmak istiyorsun. şemsiye al, ama bir işine yaramayacak. acısı sonra çıkacak. sen yağmurda gezmenin mutluluğunu yaşadığını düşünedur.
tavsiyeden sonra mı aşık olunur sorusu da ayrı bir tartışma konusudur. aşk anlıktır. tavsiyeden sonra gelmez.
(bkz: Sıçmak)
krem kullanın.
olmamış gibi yapın.
" - abi bu gün aşık olucam ne tasiye edersin.. "
" + bi siktir git lan.. "
" - yok abi cinsellik değil ya aşk lise bitti abi.. "
" + lan alırım aşağı ha siktir lan. ."
yoksayın, olmamış gibi devam edin.
tavsiye cehaleti alır,eşeklik baki kalır.
eğer bu boku yiyecekseniz, bu boku yemiş birinden dinleyin o zaman,

terkedilme durumunu göze alarak başlayın, her an bırakıp gidecekmiş gibi... onsuz yaşayamam demeyin, siz, dünyaya onsuz geldiniz; onsuz gideceksiniz; hoş belki de aynı yastıkta kocayacaksınız ama bu devirde zor be anam...

çok ağlayın terkedilirseniz, ama tek başınıza, duvar ve üzerinde onu ıslatmakta olduğunuz yastık bilsin sadece... sigaraya başlama sebebinizin o olmamasına özen gösterin, henüz 17 yaşında hayatınızı sikmesine izin vermeyin, bırakın 2 ay sonra toparlanırsınız, ama yeter ki başkaları ile görmeyin...

onu hatırlatacak şeyleri yapın, yapın ki iyice nasır tutsun içiniz, bir daha bu boku yerkes daha dirayetli olursunuz...

bardağın boş tarafından bakan yazar...
aşık olun ve ölün veya öldürülün. değer ölmeye. alıştığımız birşeydi yaşamak.
Ruh dünyanızda kalıcı etkilere neden olabilir, dikkat edilmelidir ve unutulmamalıdır ki ilkler hep ilkte kalır.
(bkz: olmayın)
git bok ye ama sakın olma.
aşık olma arkadaş.
bırak peşinden koşsunlar sen reddettikçe karizman tavan yapar ve kafan rahat olur birine aşık olduğun zaman herşyin bölünür bir derdin varsa 2 derdin olur.
eğer aşık olmama gibi bir seçeneği seçme lüksünüz varsa, olmayın efenim olmayın aşık falan. nasılsa biter, gerçi siz bitmez sanırsınız ama biter. sonra ne mi olur? yaptığınız saflıklarla dalga geçtiğiniz günler gelir peşi sıra.
aşık olursunuz biter, aşık olursunuz biter, aşık olursunuz biter.. ve bu böyle giderr..

pardon planlı olmaz bu işler demiş miydim?
aşık olun efendim. o duyguyu yaşayın. sonrasında güzel olur yada üzücü olur. orası bilinmez. ama üzücü olsa bile yaşayın. öğrenicek bişey var demek ki.
ne olursa olsun kim olursa olsun fazla değer vermemek lazım. eğer bırakırsa yarı yolda daha çok acıtır çünkü.
Eğer akıllı bir bayansan aşıkken de akıllısındır korkma.
dünya yı toz pembe görme, degil
dünyanın merkezine o nu koyma, dünyan kayar sonra
aşk ne tatlı ne acıdır, sonrasına hazırlan
ilkez aşık oluyorsan ya malsın ya da erğen, ergensen eferim
degilsen tam bir malsın...
kasmayın, saçmalamayın, anıra anıra gülmeyin he bir de ufak çocukmuş gibi davranmayın.
hiç bir işe yaramayacak olan tavsiyelerdir.

dur dur dur!!!
ov hayır bakma onaa..
lanet olsuuun.
engel olamadım.
eveeet aşık oldun bile.
hadi bakalım kolay gelsin.
aşık olmadan önce kilo alın. öyle planlı oluyorsa eğer. bizim zamanımızda pattatanak aşık olunurdu. heralde şimdilerde planlı olunuyor. o zaman dediğim gibi, evvela kilo alın. nasılsa iğne ipliğe dönersiniz.
haa bir de geçmişi temizlemeden aşık olmayın...
geçmişi temizlemekten kasdım aklın başkasındayken başkasının kucağında da olmayın. okiş?
hayatınızın bir dönemi sikileceğinden, ayrıldıktan sonra acılara gebe kalıp nefes darlığı çekmemek için prezervatif kullanın. net.
şaka lan o şaka bişey olucağı falan yok. derin nefes al geçer.
bağımlısı olmadan bırakın...

"abi ben ciğerime çekmiyorum dudak tiryakisiyim"

edit: arkadaşım ben yapma demiyorum ki hobi olarak gene yap