bugün

Sonra umutlar, sonra hayatlar...
Kaostan beslenen suser.
ifşası da benden olsun hadi.

görsel

açık eksilerken aldığı şekil demek isterdim ama normal hali maalesef. küçükken kafa üstü düşürmüşler. küçükken dediğim geçen sene..
Yenisi başlar diye devam etmesi gereken nick.
Bu mecraya attığı fotoğraflara baktığımda, eski şakirt havası seziyorum. Sanki birileri kendini; “olm azıcık bıyıkları uzat arada ülkücüymüş gibi kaynarsın” demiş gibi lakin kamufle olamamış. Bence O bıyıkları kesmelisin bro.
(img:#2055020)
Gene geldi sapığım. Çaylaklığı biter bitmez sarıyor millete. Keşke reelde karşılaşsaydık. Derdini anlatsaydı bana bir güzel.
(bkz: #43603209)

itlik nasıl yapılıyor anlatmasını rica ettiğim yazar.
gel hele gel.
sen cami duvarına mı işemek istiyorsun?
ama keserler... dikkat et.

edit: üzülüp entrysini silmiş.
çaylak.
sonunda silik yemeyi başardı demek ki.
(bkz: #43642127)
bu kim lan?
sen kimsin birader?

kaşıntısı tutmuş yazar.

edit: kız mıymış bir 'de' ne demek ya?
ne olayım abime?

Çok soru sordum gerçekten. sen bunları bir düşün, 2 yıla cevap verirsin sanıyorum.
yeni bir on ikinci nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
Bak sevgili yazar arkadaş, sana güzelce yazıyorum bunu. Ben insanları küçük görmem ya da aşağılamam. En çok kendime hakaret ederim kendimi eleştiririm bunu da yakın çevrem bilir az çok entrylerimi okuduysan sen de görmüşsündür kendime giydiririm arada. Kralina catarim ile aynı insan sanılmak tabiki zoruma gidecek adamla geldiğimden beri kavga ediyoruz bunun küçümsemekle ne alakası var madem beni kötü göstereceksin başka bir şey bul gerekirse çirkinleş ‘bel altından’ hakaret et ama bana insanları hor gören tepeden bakan birisi deme çünkü öyle değilim. Yani böyle bilinmektense hakaret yemeyi bile tercih ederim. Burayı da kolay kolay ciddiye almam saçma sapan yazılar yazar gülerim eğlenirim ama kimseye tepeden bakan bir insan olmadım.
Bu da böyle biline.
Gündem olmak ya da haklı gözükmek insanlar tarafından kabul görülmek gibi bir derdin varsa lütfen bunu benim üzerimden gerçekleştirme asılsız iddialarınla.
görsel
Birde bu çıktı başımıza. Günün işsiz yazarı.

Edit:kendini kurt vasfıyla addeden yazar. Kurt olabilmek için yürek gerekir herkes öyle kurt balası olamaz. Neyse.
Şu kocaaaaa sözlüğe bi bu mu fazla geldi.
Çaylak olunca etraf sessizlermiş ama bu sefer asosyal sözlüğe sarmış ve orda da linç yemis kral amk.