bugün

herkesin bildiği ama kimsenin itiraf etmediği şeydir.
ilk görüşte beğenirsin, hoşlanırsın, birlikte olmak istersin ama aşık olamazsın güzel kardeşim. Dünyadaki en sığ kafalı insan bile karşısındakinin boyuna posuna kaşına gözüne amına götüne aşık olacak kadar salak değildir. içindeki hayvanın açığa çıkmasıyla alakalı bir durumdur o sevişince geçer iki hafta sonra yaa ben seni hiç böyle tanımamıştım cümlesiyle son bulur aşk dediğin şey.
gerçek sevgi zamanla ortaya çıkar bir anda ortaya çıkan ve daha çok heyecan doğuran hiç bir şeye güven olmaz der nietzsche. ilk görüşte aşk vardır yalan değildir fakat tamamiyle hani şu rasyonalistlerin dilinden düşürmediği ''biyolojik aşk'' varya işte tam olarak odur. sonradan diğer niteliklerle bu aşkı beslerseniz ne ala.. ama yok ben böyle iyiyim diyorsanız bir kaç yılınızı güzel geçirmeye bakın.
siz hiç ilk görüşte aşık olmamışsınız ki nereden bileceksiniz.
oğlum çok kötü aşık olmuştum ilk görüşte ben saf gibi. bir yıl sürmüştü neredeyse. palavra değil de saflık işte.
Cok ta palavra degil ya bence, gecen semtte bi abla gordum, yani oyle gizemli bakiyodu ki aklima kazindi resmen gordugum sure 5 sn dir.. gecen dedigim 4 ay olmustur belki..