bugün

Yani bilemedim.
Seksi
Şirin
Zeki
Muhafazakar

Hangi tarz giyinsem acaba ya. Yardım edin be.
harry potter gözlüğü takarsa zeki oluyor.
Aynen. Kemik kalın çerçeveli. Saçlar topuz.
Gelinlik giyilebilir.
siyah bir tişörtle mavi bir kot pantolon işinizi çözer.
En garantisi seksi.
Normalde olduğunuz gibi olmalı bence, sonuç olarak kimse ilk zamanda olduğu gibi kalmaz. Benim tercihim biraz salaş olmaktan yana. Sonuç olarak gelecekte olur ya göreceği kişi de o dur.
Kesinlikle beline silah takabileceğin bir kombinle gitmelisin. Eğer karşındakini beğenirsen canım bir saniye diyip belindeki emaneti çıkarıp masaya vuracaksın.
Karşındaki de ne kadar haşin ve seksi olduğunu düşünecek.
Ayrıca o noktada ya benimsin ya kara toprağın dediğini anlayarak duyguları şelale olacak.
Etkili buluşma önerileri için takipte kalın. Ricalaaar
Bence kedi kız kostümü giyilmeli.
Günlerden Bir gün arkadaşımla buluşacaktık ama modum pek yoktu böyle ayda yılda bir giydiğim pek de son zamanlarda tarzım olmayan siyah bol bir şey giymiştim. Modum yoktu dedim ya makyaj da yapmak hiç istemedim normalde allıksız çıkmam neyse bir gloss ya sürdüm ya sürmedim hatırlamıyorum. Tam kapıdan çıkarken uzun süredir mesajlaştığım ama buluşmadığım birisi mesaj attı kahve içelim mi bugün diye. Hem modum yok hem de aşırı bir rahatlık, salmışlık vardı bende o gün. Olur dedim. Sonra aynaya baktım dedim bu şekil mi gidiyoruz yavrum..
Sonra düşündüm sonuçta ben bugün böyle dışarı çıkacak mıydım evet!
Yürü kızım.. Sjdjdjd
Kısaca içinden nasıl geliyorsa..
Menuet'in söyledikleri, aşk ve flört üzerine yıllarca araştırma yapan bilim insanları tarafından da onaylanmış. Onun sözlerine kulak vermekte fayda var. Yabana atmamak lazım, evet.*