bugün

https://twitter.com/busek.../1415689216697249798?s=21

Örnekteki arkadaştır.
kelle paça seviyordur.
Adam gibi adamdır kızlar böyle erkekten zarar gelmez içi dışı birdir.
Örnek insan. Eğer kafama göre birini bulursam bende düşünüyorum böyle bir şeyi. Kızı kelle paçacıya götürüp "bak bu kelle paça benim bu hayattaki en sevdiğim şey senin sıran ondan sonra gelir" diyecem. Kız eğer saçma sapan trip atarsa orada ayrılırım lakin "ben senin kelle paçan olurum" derse kolundan tuttuğum gibi nikah salonuna götürürüm.
üstündeki formadan anlaşılacağı üzere rambo okan olması muhtemel erkektir.
çocuk maç günü kızı paça içmeye götürmüş daha iyisi olamaz bu çocuk sever.
Biz ilk buluşmada Pastırmalı pizza ve sarımsaklı ekmek yedik ve o kadar zevkle Yedik ve orda anladık birbirimiz için doğru kişiler olduğumuzu. Rahatlıkla her şeyi yiyebilmeliyim.
Çorba çok kötü görünüyor terbiyesi iyi yapılmamış umarım miden ağrımaz...
kral bence. ideal kasa budur sakın bırakma.. sarımsakla pul biberi de bol koy.
Yemek yerken mi ilgilensin yemek yedikten sonra ilgilenir adam aç aç.
ben...

aslında işkembe içmeye gitmiştik. üzerinize afiyet grip olmuştum da...

ilk çıkmamızda (evlendik, yengeniz ile) üstelik inek gibi otçul olan hatunu (benim gibi etçil hayvan olmayan... etçil hayvan derken; hatunun arkadaşları evde beslediği kuş kedi köpek resimlerini gruplarında paylaşırken bizim hatun da benim resmimi paylaşmıştı. ondan şeyettim) kalkıp işkembeciye götürmüştüm.
menü de kelle işkembe kokoreç şırdanın çeşitli pişirme çeşitlerinden oluşuyor.
hatun sadece roka salatası yemişti.
üstüne

balık tavuk kelle hepsi yenir elle

demesi şer an caizdir.
Deli sanıldık bizi anlamayanlar tarafından.
Ben köfte yemeye götürmüştüm.sonrada kafede sahlep icmistik.
Kelle paça içen dişinin malafatı vardır. O yüzden dikkatli olsun erkeği.
Ne kadar salakça bu ilk buluşma yemeği muhabbeti. Sürekli Twitterda bu muhabbet dönüyor. Yok biri pilavcıya götürmüş biri kebapçıya. Ne önemi var ki. Şikayetçiyseniz manitaları siz götürün yemeğe.
işkembeciye götürürüm.
işin bahanesi olabilir ancak. Karşında meftuna döndüğün biri varsa her yer her şey göze toz pembe görünür. Ama beğenmediyse de iyi bir bahanesi var bence. Kelle paçacı ne ya! Farkındaysanız erkeğin ilgilenmediğine de içerlemiş.
Buna ıyy diyen kızlarla evlenmeyin bak. Sonra ömrünüz boyunca yemeğe annenize gidersiniz.
ulan zaten açım, eşşeğin aklına düşürdünüz.

ulan walaa yanımda monica bellucci bile olsa kalkar giderim.
(monica bellucci fazla oldu... ketrin zeta cons falan diyim ben ona)
sakatat seviyordur.
Şırdancıya götürüp niyetini açık açık ortaya koyan adamdan evladır.
kemik ve kas gelişiminizi önemseyen erkektir, değerini bilin.
Kelle paçacıya değil ama kazım karabekirde bir benzinliğin içindeki keko babanın yerine götürmüştüm. Tavuk şiş yemiştik. Acıdan gözlerimiz yerinden çıkmıştı. O zaman kıç kadar yerde 4 tabureyle duruyordu keko baba. Şimdi adam benzinliği almış nerdeyse.

Şimdi evliyiz işte. Gerisini biliyorsunuz.