Zaman kavramını unutmuştum, her ses boğuklaşmış ağır çekimde yaşıyormuş gibi hissetmiştim.
ilk aşka ilk görüşte tutulmuştum. Öylece otururken zaman akıp gitmişti.
Üzerinden 8 sene geçmiş. Biteli 4 sene olmuş. Kadın hafızası işte sorsan her şey daha dün gibi. Bitişlere de teşekkür etmek gerek.
yüz vermemiştim. bildiğin yüzüne bakmıyordum, sokakta görünce selam vermiyordum. sonra çıktık, ayrıldık, artık aynı şeyleri o bana yapıyor amk.
önü gözlüyordum. gizli gizli balkondan izlerdim kendisini. sonrada açıldım ve reddedildim.koymamıştı çünkü reddini siklemeden gizlice gözetlemeye devam etmiştim.bencil insanın tekiydim karşımdakinin düşünceleri umrumda olmazdı ben bir şey istediysem yola devam.
Hatırlamıyorum da ilk teklifime olumlu yanıt aldığımda kampüsten yurda koşmuştum yarım saat.

Evet salağım.
Coming soon...
ilkokuldaydım ve sevdiğim çocuk başkasını seviyordu. çocuk bayağı popülerdi. sevdiği kızla arkadaştım ama içten içe kıskanıyordum bazen. bunu belli etmemek için can çekişiyordum. her gün eve geldiğimde akşamleyin yatağıma pısıp badem’in sen ağlama şarkısını dinleyip ağlıyordum.
arkadaşıma anlatmıştım.
bir hafta hiçbir şeye odaklanamamıştım.
hızlıca eve gelip evdekilere "ya kızlaaaar. ben aşık oldum galiba." demiştim.
Hep onu görmek istediğim için onun oldugu hiç bir aktiviteyi kaçırmıyordum bide ozamanlar messenger vardı ordan eklemiştim öyle böyle derken konuştum aşk yaşadım harbi harbi platonik kalmamıştı çok sevinmiştim.
bütün dünyayı ellerimle ufalayabilirmişim gibi gelmişti.
En yakın arkadaşıma şu çocuğu görüyormusun bak alnında eylül yazıyor artık demiştim:)
görsel
Herkesin yaptığı gerizekalıca triplere girmiştim ama aylar sonra afedersiniz ''orospu çocuğunun'' biriyle diyaloğunu görünce bıraktım o işleri.

Çok kırmışlar ulan bizi.
Ayrılmıştım çoktan. O zaman anladım aşık olduğumu. ne yapayım ağladım oturup halime.
daha hiç aşık olamadığım için bişey yapamadım.
etek giymeye başlamış ve eyeliner çekmeyi öğrenmiştim. ama ikisi de bir işe yaramamıştı. mecburen trigonometri çalışmaya devam ettim.

akşamlar bir roman gibi biterdi
jezabel kan içinde yatardı...
hayırsızın biriydi fikrimce...

evet, çünkü ben şiirdeki üçüncü şahıstım.
jakuzimde bol ketçaplı tavuk döner yiyeceğim günleri hayal etmeye başladım.
Çığlık atmıştım heyecandan.
Dolmusta para vermeyi unutmustum. Aklim basimda deildi eve donerken.
gece uyumamıştım o gün bugündür uyumuyorum.
ferdi tayfur, çelik ve yıldız tilbe dinleyerek kendimi tokatlamıştım.
Hep onu düşünüyordum. Bir zaman sonra açılmıştım ama tam da karaktersiz manik zamanlarıma denk gelmişti. iyi biri değildim o zamanlar. Kız da fark edince onu kalbime gömmem zor olmuştu.
18 yaşım. Unutamıyorum. Gerçekten insan ilk aşkı gibisini daha sonra hiç yaşayamıyor. Olmuyor.

iyi yada kötü sonuçlansın. Güzel bir anıydı. Sevim, şimdi evli, Mutlu. Mutluluğu daim olsun. Hep iyi hatırlayacağım. Çünkü bana bu güzel hissi ilk kez en derin şekilde yaşatan insandı.
Şiir yazdım ama ona bu şiiri veremedim.