bugün

liseden bi kızla aram çok iyiydi değer verdiğim bir insandı kız bana aşıkmış aradan 10 sene geçti sonra öğrendim dedim neden söylemedin ne bileyim benimle konuşmak istemiyordun falan diyor kendi kendine. kızım söylesene allah allah. ee noldu şimdi her şey için çok geç.
Bu insanları anlamak çok güç, gerçekten. ilk adımı kadın da atabilir erkek de normal bir durum fakat benim tercih etmeyeceğim, yapmaktan imtina ettiğim bir durum. Büyük konuşmak istemediğim için de ben ilk adımı atarım diyemiyorum.
ilk adımı kadın atsa hafif bulacak ve bu nedenle yargılayacak çok fazla erkek var. Evet ABD veya diğer Avrupa ülkelerinde kadınlar ilk adımı atıyor olabilir ve bu durum çok da normal çünkü kadınlara -tabiri caizse- hafif, yollu olarak bakmıyor kimse ilk adımı attığı için. insanımız böyle, yapacak bir durum yok.

ilk adımı sürekli karşı cinsinden bekleyip insanları uğraştıran hemcinslerimden de rahatsızım.

Cinsiyeti yok, insanız ve olabilir. Hayır denir geçilir normal. Bana da böyle bir geri dönüş oldu ben kibarca reddettim bu karşımdaki insanı sapık yapmadı benim gözümde ama erkekler kadınları maalesef ki böyle bir durumda hafif görüyor.
Amerika'da ilk adımı kadın atıyor genelde. italya'da da gördüm bunu. ama türkiye mal bir toplum olduğu için ve delik görse sokacak erkeklerle dolu sözüm ona muhafazakar bir toplum olduğu için burada yemiyor.
benden bekleyen kız çok bekler. onun egosunu tatmin edemem gülüm.
benimdir. bir sorun görmüyorum ilk adımı erkek atmalıdır.
üniversitede kızlar teklif ediyor kanka.
Kaybedecek bir seyleri vardir.
Erkekten adım beklememek en sağlıklısı diyor ve artırıyorum. Sakın erkek adam sakın adım atma. Sen olduğun yerde güzelsin.
Özgüvensizdir.
Ülkede genelde böyledir.cikma teklifi eden kız sayısı azdır.
görsel
Beyler kız yanıp tutuşsa da, aşkından ölüp bitse de ilk adımı atmaz. Erkekten bekler. Bunun pek çok nedeni var ve başka bir yazının konusu.
Yeri geldiğinde, Kadın erkek eşitliğini savunan kızdır.

ikiyüzlülük yapar.
Düzgün bir erkek ilk adımı atmaz, düzgün bir kadın da atmaz, çıkma teklifi edenle olmaz, etmeyenle zaten olmaz, ilişkisi olan şerefsizdir.
( (bkz: ironi)
Bu devirde daha çok bekleyecek kızdır.
Duygularımdan eminsem beklemem söylerim. Biraz da o düşünsün.
kendine ve etrafına eziyet eden kız kardeşlerim yapmayın.
genele uygun davranan, anlaşılan normal kızdır. toplumdan onay görür. diğerleri azgın, ahlaksız, kontrolcü falan görülüyor. normal yoldan devam edin bacım. gelişiyim melişiyim demeyin bu konuda. buralar çok karanlık.
sizden hiç bir şey beklemiyor da olabilir lütfen hayırdan anlayın. hayır naz değildir, hayır hayırdır.
Lan ezikler edebiyat parçalamayın kız selektör yapar erkek gider doğanın kanunu bu.
kezbandır. onun beklentilerine sokayım. seviyorsa gitsin konuşsun. dimi sözlük
kezbandır. onun beklentilerine sokayım. seviyorsa gitsin konuşsun. dimi sözlük
gerçekten seven, veya tanışmak isteyen kadın böyle şeylere takılmaz.
sevmek problem değil.

bundandır ben ilk adımı kadından beklerim.
çünkü bu tabuyu yıkmalıdır.
Çıkarıp masaya vurunca da arkasına bakmadan kaçar.
Sosyalist doğukan yine kızları gömme seansına başlamış..
Beni bağlamaz, ben ilk konuşmada evlenme teklifi etmiş, ikinci konuşmada saçma bir trip atıp niyetimi belli etmiş kızım. Tamam biraz abartmış olabilirim ama sonuçta adım madım beklemiyorum evet.