bugün

kendini ayrılığa hazırla demektir çiçeğim. okumasını bilmek lazım.
ayrılmak istedi diye sevgilisine ibne diyenden daha fazla ibne değildir.
(bkz: ibavdi)
(bkz: kısa bir aramız var) diyenden daha ibne değildir.
gerçek ibne kastedileseydi: cırcır olan pasif ibnenin bir müddet mola istegidir, şeklinde yorumlayabileceğim; penis şerefi aşkına da kabul edilmesi gereken istektir.
=Ben bir dışarı bakayım daha iyisini bulamazsam sana geri dönerim.
Tipik kıçı kalkan erkektir. Yanındaki kız özgüvenini yükseltmiştir. Ayrılmak ister söyleyemez , saçmalar durur.
"Ben başka birini buldum, sen burda bekle olmazsa yine devam ederiz." demenin yumuşatılmışı.
aslında sen de fena değilsin ama her zaman daha iyisi vardır. ama arkadaş kalalım yani, belki daha iyisi bana bakmazsa sana dönerim bir süre sonra.
bak bu ilk evre...

az sonra biteceğiz demektir. alıştıra alıştıra canım.
şimdi bunun bir elzem olanı vardır ki bu makbul olanıdır. bazen "ara" sahiden iyidir, zamanın iyileştirici gücü ilişkiyi sahiden toparlayabilir falan filan. lakin bu dandik hadisenin bir de iğrenç bir boyutu da vardır. o da keşke o kadar sevmeseymişim dediğiniz öküzünüzün dudaklarından dökülür. sebep açık ve nettir; "uzak mesafe ilişkisi ama be tatlım, biraz ara mı versek, çok sık görüşemiyoruz da bak" gibi bir şeydir. "yıpranıyoruz" tümceleri akabinde tabii.
ha o noktada sinirle zaten siz ayrılıyorsunuz ondan falan filan. hayat, ilişkiler bir garip zaten ya. şimdi böyle yazınca ne dandik şeyler yapmışım diyor insan yer yer... *
(bkz: hayat ne tuhaf ilişkiler falan)
(bkz: kişinin bir zamanlar ne kadar salak olduğunu anladığı an)
Zaman gecirmeden kendisine sepet havasi calmaka lazimdir.
Aksi takdirde...