bugün

insanların değişeceğini düşünmek, sınırsızca güvenmek, kendinden çok fazla ödün vermek, kendinden çok daha fazla sevmek, kendine saygını kaybettiğinin bile farkında olamamak.
Eski sevgiliyi anlatmak.
Seks yapmak.
asla yapmadığım hatalardır. ilişki yoksa hata da yok.
Hiç sex yapılmaması veya yapılamaması Türkiye gibi ülkelerde ilişkiler bu yüzden boka dönüyor.
Dürüst olmamaktır. Bazen de dürüst olduğunuza pişman ederler. iki ucu kemreli değnek. Neyse.
Gözünün içine baka baka yalan söylemek.

Ne acı değil mi?
empatiden,saygıdan yoksun olmak. espri/mizah uyuşmazlığı yaşandığı halde birlikte olmak. seviyormuş gibi yapmak etc.
an itibariyle 1.5 yıllık canım ciğerim ilişkim bitti benliğinizden vazgeçmeyin arkadaşlar gidiyorsa dur demenin anlamı yok sizi isteyen zaten her türlü yanınızda olur .
"özensizlik". hareketlerde, konuşmalarda, yazışmalarda...
"evlenmeden olmaz" diyen bir kızla birlikte olmak.
Yalan söylemek.

Her türlü ilişkiye zarar veren en büyük etkendir.

Arkadaş yalan söylemek nedir amk, doğruyu söyle kısa süreli sinir harbi yaşansın,

Yalan söyleyince ve açığa çıkınca bütün güven gidiyor be amk.
Hatasızlık beklemek.
Gibi yapmak.
Onu etkilemek için olmadığın gibi davranmak.
En büyük olanıdır..

Bırak seni olduğun gibi kabul etsin..

Bugün değil başka bir gün göreceksiniz. Gerçek yüzünüzü birbirinizin..
ilişkiyi başlatmak..

Şaka değil..
Karşında bir insan olduğunu unutup, onu kusurlarıyla kabul etmeyi denememek, kendi istediğin forma ve kalıba sokmak için uğraşmak...olmuyor, kimse değişmez, köklü değişimler beklemeyin, olduğu gibi sevin ya da girmeyin hayatına...
Saygısız ve düşüncesiz davranmak (ister bilerek ister bilmeyerek). Bu yüzden cinayet bile işleniyor.
yalan söylemek.

beyaz dahi olsa yapmayın bunu, güven üzerine kurulu bu yapıya verebileceğiniz en büyük zarar yalandır, çok net.
Bazı şeyleri yapmamış olmak.
Koru korune baglanmak en beteri.
tutarsızlık.
daha bir karara varmadan davranmak, sana yardım etmek için gözünün içine bakan insana kendini açmamak, onun sana gelmesine izin vermemek, ama gelmiyor diye de içten içe kızmak.
gözünüzün içine bakan, sizi seven, sevdiğiniz insanı yormayın.
her ilişkide başka hatalar yaparsın. o yüzden onu hiç kafaya takmıycaksın.
ben dedim 6 posta çok gelir ama dinletemedim. bir hata evet.
henüz anlaşıp anlaşamayacağını bilemediğiniz halde sırf karşı taraf istiyor diye işleri ciddiye bindirmek. Geri dönüşü zor oluyor. iyice ölçüp tartıldıktan sonra böyle adımlar atılmalı
Arkadaşlar yalan yok benim yarım ilişkim oldu şu ana kadar. Bir bile değil çünkü sadece mesajlaştık, ne yüzünü gördüm ne elini tuttum. Boş bir heyecandı anlayacağınız. Ama kesinlikle işleri karşı taraf istedi diye ciddiye bindirmemek gerektiği olayına katılıyorum. Ve kendinden fazla ödün vermemek gerek bunu da çevremdekilerin ilişkilerinden gördüm. Çünkü taviz tavizi doğurur. insanoğlu doyumsuz, kontrol manyağı. O hissi tattı mı peşini bırakmaz. Kimse kimsenin oyuncağı değildir. Sevgi bitti mi birinin aylardıe oynattığı kişi olarak kalırsınız sadece.