bugün

Sivas'lı.

Anlayın artık.
abdülkatif şener veya o

chp'nin göstermesi gereken aday olmalıdır.

eğer bu seçim alınmak isteniyorsa.
hakan bayrakçı'nın söyleye söyleye aday yapacağı adam.

hiç ismi cismi yok iken hakan bayrakçı illa da ilhan kesici dedi durdu...

- hakan bey saat kaç

+ ilhan kesici...

- e peki ne içersiniz

+ ilhan kesici...
doblo yanındaki dizel passat.ekonomiden anlar ülke konfora kavuşabilir
joker siyasetçi. Olmayan her profilin yerine akla gelen ilk isim. Numarası ne bilen yok.
ekonomi kökenli,kavgacı değil,kürtlerden oy alma potansiyeliyle rteyi çıldırtabilir,partili değil.yani tüm kriterler var.başarı hikayesi konusunu bilemedim bi tek.
akabe için en uygun başkan adayı.
Demirel'in damadı olarak tanınan, eski ANAP'lı, şimdi CHP'li olan siyasetçi. 1994 yılında istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olmuş ve %22 oy alabilmiş. O seçimde Recep Tayyip Erdoğan başkan seçilmiştir.
iddia ediyorum giysin takım elbisesini, çıksın türkiye'de herhangi bir ilin sokaklarinda gezsin, halkın yüzde 99'u bu adamı tanımaz.

ben 31 yaşındayım, ortalama bir türk vatandaşına nazaran daha ilgili ve dikkatliyimdir siyasi mevzularda.. ben de tanımam.

tayyip'e karşı seçim kazanacak diye bazı kesimler parlatıyorlar bu adamı. neremle güleyim bilemedim!
Bunu aday yapacaklar galiba. Yaparlarsa CHP’ye oy falan vermez kimse. Neyin kafası lan. Evet.
(bkz: chp nerede hata yaptı)
bu seçimlerde chp listesinden milletvekili seçilip meclise girmiştir.
Babacan bi adamdır. Demirelin damadıdır. Evet
Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı olması kuvvetle muhtemel kişi.
Demirelin damadı. Kayınbabası gibi masondur. Millet ittifakının cumhurbaşkanı aday adayıdır
Aday olması halinde yıllar yıllar sonra onun için sandığa gideceğim kişi.
Türkiye'de yetişmiş ender entellektüellerden. Cumhurbaşkanı adayı olup seçilmesi durumunda Yaklaşık 80 yıl sonra ülkeyi entellektüel, güvenilir insanlar yönetmiş olacak.

Türkiye cumhuriyeti insanları asla sizin oluşturmaya çalıştığınız gibi cahil, bilgisiz, kültürsüz olmayacaktır. Eninde sonunda bilim ve akıl kazanacaktır.
kendisi sivaslı çerkezlerden. Süleyman Demirel'in kardeşi Şevket Demirel'in damadı..

sayın kesici'nin bacısı ankara yenimahalle de apartman komşumuzdu. ben küçüktüm o zamanlar.
bir muhalefet düşünün ki rakibi için çabalasın.

tanınmayan adaya oy ve-ril-mez.
Karizma yok, sürükleyicilik yok zor. Okulda hocalık yakışır ona.
Yok lan yok lider mider olmaz bundan!
işte yirmi yıldır uğraştıkları şey bu. Başınıza çoban arıyorsanız yallah ortadoğuya.

türkiye cumhuriyeti devletinde koyunlar yaşamıyor, çoban istemiyoruz.

sembolik cumhurbaşkanlığı makamının ve demokratik parlementer sistemin yeniden tesisini istiyouruz.

cumhurbaşkanı yasama ya da yürütmenin başı değildir. Ülke içinde ve ülke dışında yaşadığı ülkeyi temsil eden, meclis içinden seçilmiş en entellektüel kişidir..

örneğin bir almanın aklına türkiye diyince öncelikle cuhmurbaşkanı ve onun imajı gelir.
demirelin damadı

görsel

kayınbabası gibi masondur.
bir seçimde de adı geçmese şaşırırdım.

sanırım son 30 yılın en universal stepnesi.

neyse ki hiç kullanılmadı.
6lı masanın seçtiği Cumhurbaşkanı adayı olabilir.