bugün

sevdikçe sayesinde günahkar olunan sevgilidir.
ironidir.

insan, kendisini seven ve kendisine ilgi gösteren kişiyle sevgili olur.

kişi, kendisine hiç ilgi göstermeyen birisiyle sevgili olmaz, olamaz.

kendisine ilgi gösteren biriyle sevgili olur ve sonra olaylar değişir karşı tarafa bir şeyler olur ve ilgili sevgili artık ilgisiz sevgili haline döner.

iyi aşklar.
aldatılmaya mahkum derler ama sadakat karşı tarafa bağlı olmamalı. kaybetmeye mahkum sevgili.
Başkası aklında olabilir, bir insan gerçekten sevdiği kişiye ilgisiz olmaz. Ortada böyle bir gerçek var.
muhtemelen ilgilendiği başka şeyler vardır.
Boş adamdır.
Kadınların en tahammül edemedikleri olay ilgisizliktir. Erkekler aslında hiç bir olay yokken kadınların hırçınlığını anlayamazlar. işte bunun sebebi sadece ilgisizliktir. Aslında her iki taraf içinde ilgizilik çok zor bir durumdur. Hatta ilişkiyi bile bitirebilir.
Sevgili demeye bin sahit istiyen insandir. Baskasina ilgi gosteriyor olmasi buhtemeldir.
Bunlara ilgi verme. Ilgi vermemek yem demektir. At oltayı, çek kendine.
Allah kimsenin başına vermesin. En zor durumlardan birisi.
Sevmiyordur, o ayrılmadan ayrılın.
ilgisiz sevgili diye bir şey yoktur arkadaşlar. insan yaşarken anlamak istemiyor ama olayın aslı şudur; " ben seni sevmiyorum ama sen yine de dur şurada ben başkasını bulamaZsam ben böyleyim derim bulursam da olmuyor sen daha iyilerine layıksın ben seni üzerim, gelecek beni korkutuyor, sen çok iyi bir insansın ama ben hazır değilim, sorunlarım var, kafamı toplamam lazım vs vs.
Evet evet ben değil bir arkadaşım şey olmuştu ondan biliyom ben.
görsel
ihanet...
ilgisi başka yerlerde olduğu için sana zaman veremiyordur. Sorduğundada genelde yoğunum cevabı alırsın yalan! Külliyen yalan!
muhtemelen sevmeyen sevgilidir. Şunu unutmamak gerekir siz yeteri kadar ilgi gösteriyor musunuz ? yoksa sadece ondan mı bekliyorsunuz ? genel olarka ilişkilerde yapılan hata budur hep karşıdan ilgi beklenir.
Sevdiğim kızın benden ayrılmasına sebep olan olaydır. Yapmayın etmeyin seviyosanız kaldırın götünü(tabi dozunda kaldırın).
Sevgili değildir o, sevgili olsa severdi.
Yenisiyle değiştirilince ben ne yaptım ırıspı / pezvnk diye dövünüp ne yapmadığını aklına dahi getirmeyen sevgilidir.
o iligisiz sevgiliyse sen de sürekli ilgi bekleyen manyak sevgilisin.
insan sevdiği şey ile vakit geçirmek ister. Kedimi sevmekten işlerimi yapamadığım zamanlar oldu. gün içinde aklına gelip de bir nasılsın yazmayan insanda en küçük sevgi yok demektir.
görsel
iyidir iyi. Çok ilgi iyi olmaz. Her şeyin ortası güzel.
Yakın zamanda sevgilisi olarak sayılmayacaksınız. Tebrikler
yakın zamanda yol alır, malesef bu iş bunsuz yürümez.
özlemeye ihtiyacı olan insandır. bu sebeple sizin onun yanından bir süre uzaklaşıp başka şeylerle ilgilenmeniz gerekmektedir. sevgilinizin olması, hayatınızın bütünüyle ondan ibaret olduğu anlamına gelmiyor. başka ilgi alanlarınız ve hobileriniz olmalı. genellikle ilişkilerde taraflardan birinin ilgisi diğerine göre daha ağır basar. eğer ilgisi ağır basan taraf sizseniz 2 birim ilgi gösterdiyseniz 1 birim ilgi almadan ilgi göstermeye devam etmeyin. eğer birbirini seven iki insansanız, sevgiliniz bir süre sonra yokluğunuzu hissedip adım atacaktır. her seferinde bunun hesabını mı yapacağım diye düşünebilirsiniz belki ama seviyorsanız yapmalısınız. mutlu bir ilişki, bisiklet sürmeye benzer. pedalı çevirmezseniz bir süre sonra devrilirsiniz.
Benim bu veya az ilgili diyelim. Kaderin cilvesi hep te ilgi manyağı kiz arkadaslarim oldu. Gerçi teki hakediyodu ultra guzeldi. Mesela bı tanesi de köylü güzeli tadindaydi ve sosis parmakliydi ama o da liseli gibi ilgi delisiydi. Netekim ikisiyle de yurumedi.