bugün

eninde sonunda terk edilecek kıymeti bilinmeyecek kızdır. evet erkekler böyle kız ararlar, bulunca da "bu beni köpek yerine koymuyor, çantada keklik" der ve siktir olup gider.
olsa da çıksak dediğim kız tipidir.
egosuz kızdır. her eve lazımdır.
aranilasi ve bulunursa evlenilesi kizdir.
Hiçbir zaman ilgi görmediğim için yanıtlayamayacağımdır...
böyle birinin varlığı bile ona aşık olmam için bir sebep. bak tahrik oldum şimdi.
doğuştan kalkıksa. istediğiniz kadar ilgi gösterin daha fazla kalkmaz zaten. *
iyi insandır. vardır yahu ben birkaç örneğini gördüm.
mevcuttur, aynı zamanda 'dünyanın en güzeli sensin' cümlesine sadece 'teşekkürler' diyip işine devam eder o kızımız. sırtını sıvazlayın.
özüne aykırıdır. cinsiyetinde bir yanlışlık vardır, kontrol ediniz.
nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan kızdır.bana özelden ulaşmasını dilediğim kızdır. varsa her yerinden öperim rüştü.
bulundu mu kaçırılmaması gereken kızdır. zira bu kız ilişkisine sahip de çıkar, aldatmaz da, düşüncelidir de.
kimden ilgi gördüğüne bağlı hocam. ortalamanın altındaysanız sizden ilgi gördüğünü söylemeye utanır bile arkadaşlarına .. ne göt kalkması.
acı gerçekler..
karakter sahibi kızdır.
ideal kızdır, aferin ona hep öyle olsun olmayanları da uyarsın mümkünse.
vardır, ancak o da sadece biraz şımarır.
konsept model kızdır. robottur. canlı olamaz!
karşısında bir erkek varsa, erkek zihniyetini az buçuk tanıyan kızdır. akıllıdır, sen kimle dans ettiğini sanıyorsun modundadır.
mütevazi kızdır. bulmak zordur.
varsa evlenilesi kızdır.
yoktur öyle bir kız.
ilginin iyisi kötüsü olmaz sözüne istinaen kötü ilgi görmüş kızdır.
kuru götlüdür, başka türlü mümkünatı yoktur.
olması gerekendir ama olmayandır. bunlardan birini gördüğümüz zaman önümüzü iliklememizi mutlak suretle tavsiye ederim.
Varsa öyle bir insan bana da söyleyin gidip uğruna madende kazma sallayayım bırak kızı erkeğe bile ilgi göstersen kalkıyo bu insanın yapısında var.